ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
205 L 16.05.2020 13:00 Tartu Ülikool 57:52 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
206 L 16.05.2020 15:00 Pärnu Sadam/Transcom 47:64 BC Kalev/Cramo oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
203 K 13.05.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 46:61 BC Kalev/Cramo oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
204 K 13.05.2020 19:00 Pärnu Sadam/Transcom 57:38 Tartu Ülikool oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
201 E 11.05.2020 17:00 BC Kalev/Cramo 52:43 Rakvere Tarvas oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
202 E 11.05.2020 19:00 Tartu Ülikool 76:61 Avis Utilitas Rapla oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
100 P 10.05.2020 Paide KK7 Tartu Kalevi Palliklubi PMini-klass EMV
101 P 10.05.2020 Rapla Korvpallikool DELTA/Nõo/Tartu vald PMini-klass EMV
102 P 10.05.2020 TalTech BS/Kiili SK Korvpalliklubi Karud PMini-klass EMV
007 P 10.05.2020 Audentese Spordiklubi/TSK Tartu Kalev TU18-klassi EMV
019 P 10.05.2020 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordikool TU18-klassi EMV
094 L 09.05.2020 Paide KK7 Korvpalliklubi Karud PMini-klass EMV
095 L 09.05.2020 Rapla Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi PMini-klass EMV
096 L 09.05.2020 TalTech BS/Kiili SK DELTA/Nõo/Tartu vald PMini-klass EMV
097 L 09.05.2020 Rapla Korvpallikool Korvpalliklubi Karud PMini-klass EMV
098 L 09.05.2020 TalTech BS/Kiili SK Tartu Kalevi Palliklubi PMini-klass EMV
099 L 09.05.2020 Paide KK7 DELTA/Nõo/Tartu vald PMini-klass EMV
019 L 09.05.2020 11:00 TALTECH 37:81 Rakvere Tarvas oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
020 L 09.05.2020 13:00 BC Kalev/Cramo 74:49 Tartu Ülikool oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
021 L 09.05.2020 15:00 Avis Utilitas Rapla 68:92 Pärnu Sadam/Transcom oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
016 K 06.05.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 62:59 Tartu Ülikool oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
017 K 06.05.2020 19:00 TALTECH 41:88 Pärnu Sadam/Transcom oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
018 K 06.05.2020 21:00 BC Kalev/Cramo 42:56 Avis Utilitas Rapla oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
013 E 04.05.2020 17:00 Pärnu Sadam/Transcom 61:40 BC Kalev/Cramo oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
014 E 04.05.2020 19:00 Tartu Ülikool 80:58 TALTECH oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
015 E 04.05.2020 21:00 Rakvere Tarvas 53:86 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
012 P 03.05.2020 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/TSK TU18-klassi EMV
025 P 03.05.2020 Tartu Kalev KA Tallinna Kalev TU18-klassi EMV
417 P 03.05.2020 11:00 TalTech BS/Altius KA Tallinna Kalev Play Arena TU14-klassi EMV
044 L 02.05.2020 Pärnu Spordikool Audentese Spordiklubi/Siili PK II TU16-klassi EMV
050 L 02.05.2020 BC STAR KA Tallinna Kalev TU16-klassi EMV
010 L 02.05.2020 11:00 BC Kalev/Cramo 67:65 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
011 L 02.05.2020 13:00 Avis Utilitas Rapla 65:49 Rakvere Tarvas oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
012 L 02.05.2020 15:00 Pärnu Sadam/Transcom 53:51 Tartu Ülikool oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
007 K 29.04.2020 17:00 Avis Utilitas Rapla 20:0 TALTECH oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
008 K 29.04.2020 19:00 Pärnu Sadam/Transcom 57:54 Tallinna Kalev/TLÜ oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
009 K 29.04.2020 21:00 Tartu Ülikool 71:46 Rakvere Tarvas oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
004 E 27.04.2020 17:00 Tartu Ülikool 80:56 Avis Utilitas Rapla oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
005 E 27.04.2020 19:00 Rakvere Tarvas 58:56 BC Kalev/Cramo oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
006 E 27.04.2020 21:00 Tallinna Kalev/TLÜ 93:48 TALTECH oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
001 L 25.04.2020 11:00 Rakvere Tarvas 55:68 Pärnu Sadam/Transcom oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
002 L 25.04.2020 13:00 Tallinna Kalev/TLÜ 79:63 Avis Utilitas Rapla oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
003 L 25.04.2020 15:00 TALTECH 48:94 BC Kalev/Cramo oma kodus PAF korvpalli e-spordiliiga
755 P 19.04.2020 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid DELTA/Nõo/Tartu vald PU14-klassi EMV
756 P 19.04.2020 Reinar Halliku Korvpallikool II Korvpalliklubi Valgamaa/Värska PU14-klassi EMV
757 P 19.04.2020 DELTA/Nõo/Tartu vald Reinar Halliku Korvpallikool II PU14-klassi EMV
758 P 19.04.2020 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid PU14-klassi EMV
030 P 19.04.2020 Audentese Spordiklubi Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
051 L 18.04.2020 Audentese SK I Erkmaa KK PU16-klassi EMV
062 L 18.04.2020 KK Viimsi U15 Must BC STAR PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 14. juuli
Margus Kaschan (60)
Hanna Maria Sibul (16)
Ele-Riin Tammik (26)
Homme, 15. juuli
Hendry Engelbrecht (21)
Rein Jalak (67)
Toomas Tein (65)
Sulge

Ülekanded