ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
205 P 19.05.2019 11:30 Pärnu Spordikool KA Tallinna Kalev Karulaugu Spordikeskus TU18-klassi EMV
219 P 19.05.2019 13:45 Audentese SK Tartu Ülikooli Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
206 P 19.05.2019 16:00 Tartu Kalev Audentese SK/TSK Karulaugu Spordikeskus TU18-klassi EMV
220 P 19.05.2019 18:15 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
201 L 18.05.2019 11:30 Tartu Kalev 91:66 KA Tallinna Kalev Karulaugu Spordikeskus TU18-klassi EMV
202 L 18.05.2019 13:45 Audentese SK/TSK 88:56 Pärnu Spordikool Karulaugu Spordikeskus TU18-klassi EMV
217 L 18.05.2019 16:00 Audentese SK 85:90 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
218 L 18.05.2019 18:15 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK 91:75 Tartu Ülikooli Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
214 N 16.05.2019 17:30 Rapla Korvpallikool 75:72 Tiit Soku KK/SK Nord 1 Rapla, Sadolin Spordihoone PU14-klass EMV
210 N 16.05.2019 18:30 BC Kalev/STAR 64:107 Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinna Südalinna kool PU14-klass EMV
221 N 16.05.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 87:78 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
204 K 15.05.2019 16:30 KA Tallinna Kalev 57:38 Rapla Korvpallikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
216 K 15.05.2019 17:15 Audentese SK 109:84 Keila Korvpallikool I Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klass EMV
203 K 15.05.2019 17:15 Sillamäe Kalev 40:48 BC Star Sillamäe spordihoone TU14-klassi EMV
215 K 15.05.2019 18:30 KK HITO/BC Karjamaa 78:77 Tartu Ülikooli Korvpallikool Maidla Kooli sph PU14-klass EMV
213 T 14.05.2019 17:15 Tiit Soku KK/SK Nord 1 82:59 Rapla Korvpallikool Nordi Spordihoone PU14-klass EMV
211 T 14.05.2019 18:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 92:95 KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU14-klass EMV
209 T 14.05.2019 18:40 Rakvere Spordikool/Tarvas 97:67 BC Kalev/STAR Rakvere, Rahu hall PU14-klass EMV
216 T 14.05.2019 20:00 Keila Korvpallikool 68:107 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge Keila Kooli võimla PU18-klassi EMV
212 E 13.05.2019 18:30 Keila Korvpallikool I 88:101 Audentese SK Keila Kooli võimla PU14-klass EMV
208 P 12.05.2019 11:30 KA Tallinna Kalev 68:50 Audentese SK/Siili Kohila Spordihoone TU16-klassi EMV
210 P 12.05.2019 12:00 Rapla Korvpallikool 77:97 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
202 P 12.05.2019 13:00 BC Star 65:28 Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU14-klassi EMV
221 P 12.05.2019 13:45 Tartu Ülikool/EVIKO 76:78 Rapla Korvpallikool Kohila Spordihoone PU16-klassi EMV
207 P 12.05.2019 16:00 Audentese SK/TSK 77:52 Pärnu Spordikool Kohila Spordihoone TU16-klassi EMV
222 P 12.05.2019 18:15 TTÜ Korvpallikool 75:71 Audentese SK Kohila Spordihoone PU16-klassi EMV
205 L 11.05.2019 11:30 Audentese SK/TSK 67:45 Audentese SK/Siili Kohila Spordihoone TU16-klassi EMV
220 L 11.05.2019 13:45 TTÜ Korvpallikool 99:63 Rapla Korvpallikool Kohila Spordihoone PU16-klassi EMV
206 L 11.05.2019 16:00 KA Tallinna Kalev 65:69 Pärnu Spordikool Kohila Spordihoone TU16-klassi EMV
219 L 11.05.2019 18:15 Audentese SK 76:74 Tartu Ülikool/EVIKO Kohila Spordihoone PU16-klassi EMV
002 R 10.05.2019 12:00 Sameko 70 37:36 Dymit Kisis Tallinn, Kadaka sph meesseeniorite mv al 70+
228 R 10.05.2019 19:00 TALTECH 63:89 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone OlyBet Korvpalli Meistriliiga
209 R 10.05.2019 19:00 KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK 97:73 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
011 R 10.05.2019 21:00 Sportland 93:90 Kontsertlavad Nordi Spordihoone meesseeniorite mv al 35+
215 N 09.05.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 65:49 Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
024 N 09.05.2019 20:00 Setu Sauna Selts 77:61 OSK 45 Laagri Spordihoone meesseeniorite mv al 45+
001 K 08.05.2019 15:20 Dymit Kisis 35:21 Sameko 70 Helsingi meesseeniorite mv al 70+
214 K 08.05.2019 16:30 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge 94:45 Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
212 K 08.05.2019 17:00 Kadrina Karud/RSK Sportkunda 72:96 Audentese SK Kadrina Spordikeskus PU18-klassi EMV
218 K 08.05.2019 17:30 Kuremaa Spordikool 75:101 TTÜ Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone PU16-klassi EMV
201 K 08.05.2019 17:30 Rapla Korvpallikool 34:61 KA Tallinna Kalev Rapla, Sadolin Spordihoone TU14-klassi EMV
227 K 08.05.2019 19:00 Pärnu Sadam 79:73 TALTECH Pärnu Spordihall OlyBet Korvpalli Meistriliiga
203 K 08.05.2019 19:00 BC Kalev/Cramo 84:96 Kaasani Unics Tallinn, Kalevi Spordihall VTB Ühisliiga
216 T 07.05.2019 17:15 Erkmaa KK 72:84 Tartu Ülikool/EVIKO Turu tn spordihoone PU16-klassi EMV
208 T 07.05.2019 19:30 KK Pühajõe 0:20 Kohtla-Nõmme Voka Spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
614 T 07.05.2019 20:00 Eesti Maaülikool/Ülenurme 97:67 BC Kalev II Ülenurme Gümn. sph Saku II liiga
204 E 06.05.2019 15:00 Pärnu Spordikool 65:45 Sillamäe Kalev Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
208 E 06.05.2019 17:15 Audentese SK 101:81 TTÜ/Rae Spordikool 05 Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klass EMV
205 E 06.05.2019 18:45 KK Viimsi U14 Must 63:76 KK HITO/BC Karjamaa Karulaugu Spordikeskus PU14-klass EMV
014 E 06.05.2019 19:15 Vanad Kalad 59:65 TOP Trust 50 Kose Gümnaasium meesseeniorite mv al 50+
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019