ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
002 E 30.11.2020 Eesti Põhja-Makedoonia #edasi lükatud EuroBasket 2022 kvalifikatsioon
012 E 30.11.2020 Enteh Energia Kohtla-Järve spordikeskus Ida regiooni rahvaliiga
013 E 30.11.2020 Energia Tööriistamarket/Lüganuse Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
014 E 30.11.2020 BC Narva KK Hito/Elvarem Narva, Energia SK Ida regiooni rahvaliiga
204 E 30.11.2020 18:30 Keila Korvpallikool TalTech BS/Rae SK Keila Kooli võimla PU18-klassi karikas
043 E 30.11.2020 19:00 Võrumaa 101:100 Terminal Oil Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
079 E 30.11.2020 19:00 Paldiski KK/Willenbrock Sleepit/Retlar Vasalemma Põhikooli Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
001 E 30.11.2020 19:30 Mooste/Sumros Grupp Scanweld Ülenurme Gümn. sph Meesseeniorite mv al M40
089 P 29.11.2020 BC STAR Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
090 P 29.11.2020 TalTech BS/Rae SK KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU18-klassi EMV
091 P 29.11.2020 Reinar Halliku Korvpallikool TalTech BS/Rae SK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
092 P 29.11.2020 KK HITO/BC Karjamaa BC STAR #edasi lükatud PU18-klassi EMV
035 P 29.11.2020 Narva PSK BC STAR #edasi lükatud TU16-klassi EMV
036 P 29.11.2020 BC STAR Audentese Spordiklubi #edasi lükatud TU16-klassi EMV
037 P 29.11.2020 Audentese Spordiklubi Narva PSK #edasi lükatud TU16-klassi EMV
050 P 29.11.2020 BA Tallinna Kalev IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
051 P 29.11.2020 Kontsertlavad.ee 0:20 Harku vald Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
052 P 29.11.2020 Keila KK TalTech BS/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
054 P 29.11.2020 Baar Balti Jaamas 70:51 DSV Nord Cramo Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
056 P 29.11.2020 Ehton/Föönix Jokker Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
044 P 29.11.2020 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II 71:114 Audentese SK Rakvere Spordihall PU18-klassi EMV
028 P 29.11.2020 11:00 Toila/RHKK 74:53 Tartu Kalevi Palliklubi Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
034 P 29.11.2020 11:00 Lääne-Harju/Saue KK SK Nord/Cramo 1 Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
046 P 29.11.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II 26:72 Tartu Ülikooli KK/Pantrid Tartu, TÜ sph (punane saal) PMakro-klassi EMV
053 P 29.11.2020 11:00 Keila Korvpallikool KK Viimsi U10 Must Keila Tervisekeskus PMakro-klassi EMV
059 P 29.11.2020 11:00 Paide KK7 47:49 KA Tallinna Kalev II Paide Hillar Hanssoo põhikool PMakro-klassi EMV
031 P 29.11.2020 12:00 Rapla Korvpallikool 87:92 SK Nord Aid/Cramo Alu spordihoone PU18-klassi EMV
102 P 29.11.2020 12:00 Saku KK 54:64 Tartu Ülikooli KK/Metec Saku valla spordikeskus PU18-klassi EMV
011 P 29.11.2020 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK 81:62 Tartu Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU19-klassi EMV
014 P 29.11.2020 12:00 Pärnu Spordikool 52:73 KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
026 P 29.11.2020 12:00 Parksepa SK/Võru 29:66 Korvpalliklubi Pärnu Paide Hillar Hanssoo põhikool PMakro-klassi EMV
029 P 29.11.2020 12:00 SK Nord/Cramo 2 68:27 SK Nord/Cramo 3 Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
039 P 29.11.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Lääne-Harju/Saue KK Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
047 P 29.11.2020 12:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I 62:51 Tartu Ülikooli KK/Puumad Tartu, TÜ sph (punane saal) PMakro-klassi EMV
057 P 29.11.2020 12:00 KK Viimsi U10 Must Audentese SK Keila Tervisekeskus PMakro-klassi EMV
030 P 29.11.2020 13:00 SK Nord/Cramo 3 14:109 Toila/RHKK Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
037 P 29.11.2020 13:00 SK Nord/Cramo 1 KA Tallinna Kalev Nord Cramo Spordihoone PMakro-klassi EMV
052 P 29.11.2020 13:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II 53:46 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Tartu, TÜ sph (punane saal) PMakro-klassi EMV
055 P 29.11.2020 13:00 Audentese SK Keila Korvpallikool Keila Tervisekeskus PMakro-klassi EMV
060 P 29.11.2020 13:00 KA Tallinna Kalev II 38:54 Korvpalliklubi Pärnu Paide Hillar Hanssoo põhikool PMakro-klassi EMV
103 P 29.11.2020 13:45 Keila Korvpallikool 73:57 Kose Spordikool/Rae Spordikool Saku valla spordikeskus PU18-klassi EMV
025 P 29.11.2020 14:00 Paide KK7 56:55 Parksepa SK/Võru Paide Hillar Hanssoo põhikool PMakro-klassi EMV
031 P 29.11.2020 14:00 Tartu Kalevi Palliklubi 91:35 SK Nord/Cramo 2 Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
050 P 29.11.2020 14:00 Tartu Ülikooli KK/Puumad 43:39 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska II Tartu, TÜ sph (punane saal) PMakro-klassi EMV
059 P 29.11.2020 14:30 Rakvere Spordikool/Tarvas 84:76 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Rakvere Spordihall PU18-klassi EMV
016 P 29.11.2020 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK 85:44 KK Viimsi/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
027 P 29.11.2020 15:00 Korvpalliklubi Pärnu 51:54 Paide KK7 Paide Hillar Hanssoo põhikool PMakro-klassi EMV
032 P 29.11.2020 15:00 SK Nord/Cramo 3 21:90 Tartu Kalevi Palliklubi Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
051 P 29.11.2020 15:00 Tartu Ülikooli KK/Pantrid 70:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska I Tartu, TÜ sph (punane saal) PMakro-klassi EMV
033 P 29.11.2020 16:00 Toila/RHKK 98:21 SK Nord/Cramo 2 Voka Spordihoone PMakro-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Homme, 1. detsember
Ants Järv (37)
Rein Kaasik (79)
Ott Lumi (42)
Marko Pern (42)
Ivo Saksakulm (54)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

FIBA "mull"