ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
009 T 26.01.2021 Tartu Ülikool/Kalev Tallinna Ülikool #edasi lükatud
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
076 T 26.01.2021 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium KK Viimsi #edasi lükatud Saku II liiga
034 T 26.01.2021 18:00 Pärnu Spordikool BC Elva/CHK #edasi lükatud Naiste esiliiga
033 E 25.01.2021 Korvpallinaiskond OSK Luunja vald #edasi lükatud Naiste esiliiga
032 P 24.01.2021 Rapla Korvpallikool KK Viimsi/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
039 P 24.01.2021 Audentese SK Tartu Ülikooli KK/EVIKO #edasi lükatud PU18-klassi EMV
045 P 24.01.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas II SK Nord Aid/Cramo #edasi lükatud PU18-klassi EMV
060 P 24.01.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Fenster/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
084 P 24.01.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Kose Spordikool/Rae Spordikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
085 P 24.01.2021 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK/Metec #edasi lükatud PU18-klassi EMV
086 P 24.01.2021 Kose Spordikool/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa #edasi lükatud PU18-klassi EMV
087 P 24.01.2021 Tartu Ülikooli KK/Metec Reinar Halliku Korvpallikool #edasi lükatud PU18-klassi EMV
033 P 24.01.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid #edasi lükatud PU14-klassi EMV
088 P 24.01.2021 KK Pärnu KK Viimsi U14 Must #edasi lükatud PU14-klassi EMV
025 P 24.01.2021 Nõo Lihavürst BC Karl Infra #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
026 P 24.01.2021 Runso Masinakaubandus BC Elva #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
027 P 24.01.2021 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Tevo Ehituskaup #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
028 P 24.01.2021 YliCool Kambja vald #edasi lükatud Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
099 P 24.01.2021 Ehton/Föönix A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
100 P 24.01.2021 BC Torm Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
101 P 24.01.2021 Alexela/Mediq Eesti 20:0 Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
102 P 24.01.2021 Jokker IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
104 P 24.01.2021 Play Arena/Altius TalTech BS/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
105 P 24.01.2021 DSV Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
010 P 24.01.2021 14:00 Tsmoki-Minsk 72:80 BC Kalev/Cramo Minsk VTB Ühisliiga
093 P 24.01.2021 17:00 TALTECH 90:85 Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Korvpalli Meistriliiga
008 L 23.01.2021 16:00 G4S Noorteliiga 75:80 Tartu Ülikool/Kalev Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
091 L 23.01.2021 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 67:91 Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Korvpalli Meistriliiga
132 L 23.01.2021 17:00 Latvijas Universitate 65:86 BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
131 R 22.01.2021 17:00 VEF Riga 94:57 VALMIERA GLASS/VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
078 R 22.01.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo G4S Noorteliiga #edasi lükatud Saku I liiga
090 R 22.01.2021 19:00 Rakvere Tarvas 58:65 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
074 R 22.01.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Korvpallikool #edasi lükatud Saku I liiga
075 R 22.01.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool II #edasi lükatud Saku I liiga
076 R 22.01.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Kalev/Estiko #edasi lükatud Saku I liiga
075 R 22.01.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Terminal Oil #edasi lükatud Saku II liiga
130 R 22.01.2021 19:00 BK Ventspils 65:93 BK Ogre Olimpiskais centrs "Ventspils"
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
077 R 22.01.2021 19:30 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH #edasi lükatud Saku I liiga
074 R 22.01.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Võrumaa #edasi lükatud Saku II liiga
103 N 21.01.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Harku vald Jüri Spordihoone Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
073 N 21.01.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon Paide Viking Window #edasi lükatud Saku I liiga
072 N 21.01.2021 20:30 Siris/Starforest Rapla Korvpallikool #edasi lükatud Saku II liiga
073 N 21.01.2021 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco Alutaguse #edasi lükatud Saku II liiga
031 K 20.01.2021 Narva PSK BC STAR #edasi lükatud Naiste esiliiga
032 K 20.01.2021 Luunja vald Audentese Spordiklubi #edasi lükatud Naiste esiliiga
028 K 20.01.2021 18:15 Rapla Korvpallikool Luunja vald #edasi lükatud Naiste esiliiga
089 K 20.01.2021 19:00 BC Kalev/Cramo 99:93 Tallinna Kalev/TLÜ Tallinn, Kalevi Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (46)
Kalev Pius (81)
Martin Tombak (42)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (60)
Ago Markson (54)
Sander-Mel Mellikov (31)
Rain Peerandi (37)
Tõnu Tomson (68)
Sulge

Ülekanded