ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
002 N 11.08.2022 16:00 AUT MU16 EST MU16 Sofia, BUL Poiste U16 koondis
005 P 07.08.2022 10:30 LITHUANIA WU16 79:73 LATVIA WU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Neiud
006 P 07.08.2022 13:00 ESTONIA WU16 1 83:60 ESTONIA WU16 2 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Neiud
004 P 07.08.2022 19:30 Leedu 90:88 Eesti Alytus, LTU Meeste rahvuskoondis
003 L 06.08.2022 16:00 LITHUANIA WU16 85:61 ESTONIA WU16 1 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Neiud
004 L 06.08.2022 18:30 LATVIA WU16 110:43 ESTONIA WU16 2 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Neiud
005 R 05.08.2022 10:30 LITHUANIA MU16 88:75 Czech Republic MU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Noormehed
006 R 05.08.2022 13:00 LATVIA MU16 48:52 ESTONIA MU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Noormehed
001 R 05.08.2022 16:00 ESTONIA WU16 1 72:93 LATVIA WU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Neiud
002 R 05.08.2022 18:30 ESTONIA WU16 2 36:107 LITHUANIA WU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Neiud
003 N 04.08.2022 16:00 LITHUANIA MU16 53:72 LATVIA MU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Noormehed
004 N 04.08.2022 18:30 Czech Republic MU16 77:69 ESTONIA MU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Noormehed
003 N 04.08.2022 19:30 Leedu 84:70 Eesti Klaipeda, Leedu Meeste rahvuskoondis
001 K 03.08.2022 16:00 LATVIA MU16 89:59 Czech Republic MU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Noormehed
003 K 03.08.2022 18:15 BUL WU18 70:66 EST WU18 Sofia, BUL Neidude U18
002 K 03.08.2022 18:30 ESTONIA MU16 54:95 LITHUANIA MU16 Tallinn, Audentes (suur saal) Balti Matš U16 Noormehed
004 T 02.08.2022 13:30 DEN MU18 81:70 EST MU18 Olimpia Hall Noormeeste U18
002 E 01.08.2022 13:45 UKR WU18 55:63 EST WU18 Sofia, BUL Neidude U18
003 P 31.07.2022 15:45 EST MU18 53:70 UKR MU18 Olimpia Hall Noormeeste U18
001 L 30.07.2022 13:45 EST WU18 41:89 SLO WU18 Sofia, BUL Neidude U18
002 L 30.07.2022 18:00 ISL MU18 105:91 EST MU18 Olimpia Hall Noormeeste U18
001 R 29.07.2022 15:45 EST MU18 82:64 IRL MU18 Olimpia Hall Noormeeste U18
202 P 24.07.2022 18:00 EST MU20 63:53 FIN MU20 Tbilisi Arena Noormeeste U20
005 L 23.07.2022 18:00 EST MU20 58:73 SRB MU20 Tbilisi Arena Noormeeste U20
201 R 22.07.2022 13:30 EST MU20 81:59 MKD MU20 Tbilisi Arena Noormeeste U20
004 K 20.07.2022 15:45 EST MU20 95:48 LUX MU20 Tbilisi Arena Noormeeste U20
003 T 19.07.2022 15:45 ROU MU20 48:108 EST MU20 Tbilisi Arena Noormeeste U20
002 P 17.07.2022 13:30 EST MU20 73:62 NED MU20 Tbilisi Arena Noormeeste U20
001 R 15.07.2022 13:30 ISL MU20 83:85 EST MU20 Tbilisi Arena Noormeeste U20
001 N 14.07.2022 17:30 EST MU16 60:79 GEO MU16 Paikuse spordikeskus Poiste U16 koondis
006 P 03.07.2022 20:30 Iisrael 96:77 Eesti Tel Aviv, ISR MM 2023 kvalifikatsioon
005 N 30.06.2022 19:00 Eesti 57:88 Saksamaa Tallinn, Saku Suurhall MM 2023 kvalifikatsioon
002 R 17.06.2022 13:00 Eesti 74:74 Soome Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Meeste rahvuskoondis
001 N 16.06.2022 18:00 Eesti 72:76 Soome Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Meeste rahvuskoondis
017 P 05.06.2022 09:00 TalTech/Altius 37:55 Alba Berlin Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
019 P 05.06.2022 09:00 Alvik Basket 49:50 Šiauliai KA Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U15
017 P 05.06.2022 09:10 Iberi Tbilisi Basket 34:48 Tornados Franken Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U14
018 P 05.06.2022 10:20 Hapoel Emek Hefer 93:50 Tornados Franken Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
018 P 05.06.2022 10:30 Rae SK 60:40 YMCA Turku Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U14
020 P 05.06.2022 10:40 KM Žalgiris Kaunas 62:48 Alba Berlin Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U15
019 P 05.06.2022 11:40 University of Tartu BS/PK Oliver 55:57 KM Žalgiris Kaunas Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
019 P 05.06.2022 11:50 University of Tartu BS/KVL Ehitus 63:68 KM Žalgiris Kaunas Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U14
018 P 05.06.2022 12:00 BK Ogre 40:72 BC Nokia Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U15
020 P 05.06.2022 13:10 SKM Vilnius 70:49 DSN Riga Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
020 P 05.06.2022 13:20 SKM Vilnius 50:55 DSN Riga Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U14
017 P 05.06.2022 13:20 University of Tartu BS 69:56 Tornados Franken Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U15
009 L 04.06.2022 09:00 KM Žalgiris Kaunas 53:49 Hapoel Emek Hefer Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
010 L 04.06.2022 09:00 Tornados Franken 39:74 SKM Vilnius Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U13
009 L 04.06.2022 09:00 University of Tartu BS 53:68 KM Žalgiris Kaunas Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U15
010 L 04.06.2022 09:00 Šiauliai KA 46:60 Alvik Basket Tartu, TÜ sph Tartu Basket Cup U15
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents