ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
025 P 21.10.2018 12:00 Daugavpils University Audentese Spordiklubi Daugavpils Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
029 P 21.10.2018 13:00 Audentese SK TTÜ Korvpallikool/TSK/Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
026 P 21.10.2018 13:45 Tallinna Ülikool BK Jelgava Kristiine spordimaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
063 P 21.10.2018 14:00 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
008 P 21.10.2018 16:00 TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
050 P 21.10.2018 17:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
012 P 21.10.2018 17:45 Pärnu Parksepa SK/Võru Paikuse spordikeskus OlyBet NKML II divisjon
038 P 21.10.2018 19:30 Jekabpils/SMScredit.lv TALTECH Jekabpils sporta nams OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
014 L 20.10.2018 Parksepa SK/Võru Payless Rapla *kuupäev täpsustamisel OlyBet NKML II divisjon
005 L 20.10.2018 12:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium Enteh Sillamäe spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
001 L 20.10.2018 12:30 Audentese SK KK Rae Koss/Rae Spordikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PU16-klassi karikas
022 L 20.10.2018 13:00 Daugavpils University 102:46 Liepajas Papirs/LSSS Daugavpils Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
023 L 20.10.2018 15:00 Tallinna Ülikool 70:66 RSU Kristiine spordimaja Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
021 L 20.10.2018 16:15 BS Riga/TTT/Kadetes 68:50 Audentese Spordiklubi Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
035 L 20.10.2018 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 83:81 BK Ogre Sõle Spordikeskus OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
036 L 20.10.2018 17:00 BK Liepaja 66:110 BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
037 L 20.10.2018 17:30 VALMIERA GLASS VIA 77:103 Betsafe Jurmala Valmiera OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
024 L 20.10.2018 18:00 Tartu Ülikool/Kalev 60:72 BK Jelgava Tartu, TÜ sph Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
201 R 19.10.2018 18:00 Parksepa SK/Võru KA Tallinna Kalev Parksepa Keskkooli spordihoone PU16-klassi karikas
016 R 19.10.2018 19:00 KK Viimsi/Noto 94:104 RSK Tarvas Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
005 R 19.10.2018 19:00 Spordiklubi Haapsalu BC Kalev II Haapsalu spordihoone Saku II liiga
027 R 19.10.2018 19:00 Tartu Ülikool/Kalev 33:80 RSU Tartu, TÜ sph Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
033 R 19.10.2018 19:00 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 62:58 Latvijas Universitate Valga Spordihoone OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
034 R 19.10.2018 19:00 BC Kalev/Cramo 81:68 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
006 R 19.10.2018 19:15 Orissaare Träx 55:85 Keila Korvpallikool Orissaare Spordihoone Saku II liiga
014 R 19.10.2018 19:30 KA Tallinna Kalev/TLÜ 78:65 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
201 R 19.10.2018 19:30 Payless Rapla 70:82 OSK Rapla, Sadolin Spordihoone Naiste karikas
018 R 19.10.2018 19:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH 67:84 Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
034 R 19.10.2018 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 74:92 TÜ/Kuremaa Jõhvi Spordihall Saku II liiga
017 R 19.10.2018 20:15 Paide Viking Window 51:62 Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
013 N 18.10.2018 17:30 G4S Noorteliiga 95:76 Betoonimeister/Tskk/SK Nord Tallinn, Audentese Spordikeskus Saku I liiga
020 N 18.10.2018 18:30 BK Saldus 59:77 Liepajas Papirs/LSSS Saldus Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
003 N 18.10.2018 19:45 BC Karjamaa 68:62 Alutaguse Kossutiim Jõhvi Spordihall Ida-Virumaa Esiliiga
202 K 17.10.2018 17:05 BC Kalev/STAR 88:89 Keila Korvpallikool Tallinna Südalinna kool PU14-klassi Karikas
201 K 17.10.2018 18:00 Rapla Korvpallikool 84:48 Audentese SK II Rapla Korvpallikool TU14-klassi karikas
015 K 17.10.2018 19:00 Rapla KK/Kohila 71:80 BC Kalev/Cramo I Rapla, Sadolin Spordihoone Saku I liiga
030 K 17.10.2018 19:00 BC Kalev/Cramo 107:68 TALTECH Tallinn, Kalevi Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
032 K 17.10.2018 19:00 Pärnu Sadam 76:82 Tartu Ülikool Pärnu Spordihall OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
031 K 17.10.2018 19:30 BK Ogre 106:72 Jekabpils/SMScredit.lv Ogres 1. vidusskola OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
019 T 16.10.2018 18:45 TTT Riga Juniors 81:71 BS Riga/TTT/Kadetes Riia Naiste Eesti-Läti Ühisliiga
029 T 16.10.2018 19:30 VEF Riga 102:47 BK Liepaja Elektrum Olimpiskais Sporta centrs OlyBet Estonian-Latvian Basketball League
203 T 16.10.2018 20:00 Keila Korvpallikool 80:73 Audentese Spordiklubi Keila Kooli võimla Naiste karikas
035 E 15.10.2018 20:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline 78:72 Eesti Maaülikool/Ülenurme Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
014 P 14.10.2018 10:00 Keila Korvpallikool 44:45 Reinar Halliku Korvpallikool I Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
016 P 14.10.2018 10:00 Rakvere Spordikool/Tarvas 49:22 Räpina Spordikool Rakvere Spordihall PMini-klass EMV
025 P 14.10.2018 10:00 GAG Korvpalliklubi 37:28 Tartu Kalevi Palliklubi Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
026 P 14.10.2018 10:00 KK Viimsi U12 Must/Estover 39:42 Tartu Ülikooli Korvpallikool/Jaaguarid Karulaugu Spordikeskus PMini-klass EMV
037 P 14.10.2018 10:00 SK Haapsalu 39:43 Reinar Halliku Korvpallikool II Järveküla kool PMini-klass EMV
043 P 14.10.2018 10:00 Väike-Maarja RSK 39:30 Tamsalu Los Toros Väike-Maarja Spordihoone PMini-klass EMV
001 P 14.10.2018 10:00 Keila Korvpallikool 22:94 Audentese Spordiklubi Keila Tervisekeskus TMakro
 
1  2  3  4  5  6  7
 
Sünnipäevad
Täna, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (32)
Väino Viilup (90)
Homme, 22. oktoober
Riina Saarma (73)
Joosep Toim (93)
Sulge

Ülekanded