ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
732 P 05.04.2020 10:00 TalTech BS/Haabersti SK KK Viimsi U14 Must Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
048 P 05.04.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
713 P 05.04.2020 11:00 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
718 P 05.04.2020 11:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kadrina/Tamsalu Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
772 P 05.04.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool II BC STAR Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
413 P 05.04.2020 11:00 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU14-klassi EMV
733 P 05.04.2020 11:45 SK Nord II Reinar Halliku Korvpallikool I Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
077 P 05.04.2020 12:00 Rapla/Kohila SK Nord I Kohila Spordihoone PU14-klassi EMV
090 P 05.04.2020 12:00 Audentese SK Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
123 P 05.04.2020 12:00 Kesklinna KK U14 GAG Korvpalliklubi U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
150 P 05.04.2020 12:00 Keila Korvpallikool I Saku KK Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
018 P 05.04.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi/TSK Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU18-klassi EMV
049 P 05.04.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu Ülikooli KK/Lõvid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
714 P 05.04.2020 12:45 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
719 P 05.04.2020 12:45 DELTA/Nõo/Tartu vald RSKsPORTKUNDA Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
773 P 05.04.2020 12:45 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid KK Viimsi U13 Must Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
707 P 05.04.2020 13:00 Viljandi SK/Paide KK7 TalTech BS/Rae SK Viljandi Spordihoone PU14-klassi EMV
410 P 05.04.2020 13:00 Korvpalliklubi Karud BC STAR Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
011 P 05.04.2020 13:00 Pärnu Spordikool Tartu Kalev Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
720 P 05.04.2020 14:30 Kadrina/Tamsalu DELTA/Nõo/Tartu vald Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
069 P 05.04.2020 15:00 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
715 P 05.04.2020 15:00 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
734 P 05.04.2020 15:00 KK Viimsi U14 Must SK Nord II Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
774 P 05.04.2020 15:45 BC STAR Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
721 P 05.04.2020 16:15 RSKsPORTKUNDA Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Värska Gümnaasium PU14-klassi EMV
070 P 05.04.2020 16:30 Tartu Ülikooli KK/Lõvid Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
716 P 05.04.2020 16:45 TalTech BS/NEWOX Orissaare Sport Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
735 P 05.04.2020 16:45 Reinar Halliku Korvpallikool I TalTech BS/Haabersti SK Tallinna Järveotsa Gümn PU14-klassi EMV
775 P 05.04.2020 17:30 KK Viimsi U13 Must Reinar Halliku Korvpallikool II Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
032 L 11.04.2020 12:00 BC STAR Sillamäe Kalev Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
039 L 11.04.2020 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Pärnu Spordikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
056 L 11.04.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Audentese Spordiklubi Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
008 L 11.04.2020 15:30 Keila Korvpallikool I SK Nord 2004 Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
030 P 12.04.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
044 P 12.04.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas KK Viimsi Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
037 P 12.04.2020 15:00 TalTech BS/TSK TalTech BS/Fenster/TSK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
062 L 18.04.2020 11:00 KK Viimsi U15 Must BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
108 L 18.04.2020 11:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
072 L 18.04.2020 12:00 Kose Spordikool Rapla Korvpallikool Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
153 L 18.04.2020 12:00 Orissaare Sport TalTech BS/RIM/Haabersti SK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
026 L 18.04.2020 12:00 Rapla Korvpallikool Audentese Spordiklubi/Siili PK II Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
051 L 18.04.2020 12:45 Audentese SK I Erkmaa KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
063 L 18.04.2020 12:45 KK Viimsi U16 Must/TSK TalTech BS/Rae SK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
109 L 18.04.2020 12:45 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Rakvere Spordikool/Tarvas II Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
154 L 18.04.2020 15:00 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK II Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
049 L 18.04.2020 15:30 Audentese Spordiklubi Sillamäe Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
064 L 18.04.2020 15:45 BC STAR KK Viimsi U16 Must/TSK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
110 L 18.04.2020 16:00 KK HITO/BC Karjamaa Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
086 L 18.04.2020 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord 2005/TSK Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
065 L 18.04.2020 17:30 TalTech BS/Rae SK KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
 
1  2
 
Sünnipäevad
Täna, 5. aprill
Kristiine Agu (49)
Anna Helena Ehala (20)
Annika Rüütli (35)
Homme, 6. aprill
Kristina Burba (49)
Jaak Jalakas (66)
Erkko Linnas (42)
Viljar Nummert (55)
Anna Rannaveski (30)
Tõnu Uusmaa (37)
Sulge

Ülekanded