ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
231 N 26.05.2022 19:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
205 L 28.05.2022 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Audentese Spordiklubi Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
206 L 28.05.2022 13:45 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone TU19-klassi EMV
217 L 28.05.2022 16:00 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK TalTech BS/Fenster/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
234 L 28.05.2022 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Toimub vajadusel
PAF Korvpalli Meistriliiga
218 L 28.05.2022 18:15 Tartu Ülikooli KK/Eviko SK Nord Aid/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
235 E 30.05.2022 19:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall
Toimub vajadusel
PAF Korvpalli Meistriliiga
005 N 30.06.2022 19:00 Eesti Saksamaa Tallinn, Saku Suurhall MM 2023 kvalifikatsioon
006 P 03.07.2022 Iisrael Eesti MM 2023 kvalifikatsioon
001 R 02.09.2022 22:00 Itaalia Eesti Milano, ITA EuroBasket 2022
002 L 03.09.2022 18:00 Eesti Ukraina Milano, ITA EuroBasket 2022
003 E 05.09.2022 15:15 Horvaatia Eesti Milano, ITA EuroBasket 2022
004 T 06.09.2022 15:15 Eesti Suurbritannia Milano, ITA EuroBasket 2022
005 N 08.09.2022 18:00 Eesti Kreeka Milano, ITA EuroBasket 2022
003 N 24.11.2022 Kreeka Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
004 P 27.11.2022 Eesti Portugal EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
005 N 09.02.2023 Suurbritannia Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
006 P 12.02.2023 Eesti Kreeka EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Homme, 27. mai
Henry Aimre (30)
Aleksander Oliver Hint (22)
Taavi Hämarsalu (33)
Kasper Suurorg (20)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa