ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
803 K 28.06.2017 13:30 NORWAY WU16 ESTONIA WU16 Kisakallio, Soome TU16 Nordic Cup
802 K 28.06.2017 15:45 NORWAY WU18 ESTONIA WU18 Kisakallio, Soome TU18 Nordic Cup
803 K 28.06.2017 18:15 NORWAY MU18 ESTONIA MU18 Kisakallio, Soome PU18 Nordic Cup
803 K 28.06.2017 20:15 NORWAY MU16 ESTONIA MU16 Kisakallio, Soome PU16 Nordic Cup
803 N 29.06.2017 13:45 ESTONIA WU18 SWEDEN WU18 Kisakallio, Soome TU18 Nordic Cup
804 N 29.06.2017 15:45 ESTONIA MU16 SWEDEN MU16 Kisakallio, Soome PU16 Nordic Cup
804 N 29.06.2017 18:00 ESTONIA WU16 SWEDEN WU16 Kisakallio, Soome TU16 Nordic Cup
804 N 29.06.2017 20:15 ESTONIA MU18 SWEDEN MU18 Kisakallio, Soome PU18 Nordic Cup
804 R 30.06.2017 13:45 ESTONIA WU18 ISLAND WU18 Kisakallio, Soome TU18 Nordic Cup
805 R 30.06.2017 15:45 ESTONIA MU18 ISLAND MU18 Kisakallio, Soome PU18 Nordic Cup
805 R 30.06.2017 15:45 ESTONIA MU16 ISLAND MU16 Kisakallio, Soome PU16 Nordic Cup
805 R 30.06.2017 16:00 ESTONIA WU16 ISLAND WU16 Kisakallio, Soome TU16 Nordic Cup
003 R 14.07.2017 20:30 Portugal Eesti Luso, POR Meeste Rahvuskoondise mängud
004 L 15.07.2017 20:30 Eesti Rumeenia Luso, POR Meeste Rahvuskoondise mängud
001 E 24.07.2017 18:30 Eesti Rootsi Tallinn, Kalevi Spordihall Meeste Rahvuskoondise mängud
002 K 26.07.2017 17:00 Rootsi Eesti Södertälje Meeste Rahvuskoondise mängud
001 R 28.07.2017 18:15 Eesti Šveits Tallinn, Kalevi Spordihall PU18 EM B-div
002 L 29.07.2017 18:15 Taani Eesti Tallinn, Kalevi Spordihall PU18 EM B-div
003 P 30.07.2017 18:15 Eesti Belgia Tallinn, Kalevi Spordihall PU18 EM B-div
004 T 01.08.2017 18:15 Iirimaa Eesti Tallinn, Kalevi Spordihall PU18 EM B-div
005 K 02.08.2017 18:15 Eesti Makedoonia Tallinn, Kalevi Spordihall PU18 EM B-div
001 L 05.08.2017 21:30 Makedoonia Eesti Skopje, Makedoonia MM 2019 eelkvalifikatsioon
002 K 09.08.2017 18:30 Eesti Kosovo Tallinn, Saku Suurhall MM 2019 eelkvalifikatsioon
003 K 16.08.2017 18:30 Eesti Makedoonia Tallinn, Saku Suurhall MM 2019 eelkvalifikatsioon
004 L 19.08.2017 21:15 Kosovo Eesti Pristina, Kosovo MM 2019 eelkvalifikatsioon
Sünnipäevad
Täna, 28. juuni
Martina Aas (33)
Ralf Lainevool (48)
Lembet Lepikult (34)
Homme, 29. juuni
Erika Eluri (61)
Külli Kubri-Lemberg (50)
Priit Lehismets (38)
Toomas Linamäe (52)
Jüri Pritsin (49)
Kätrin Varik (18)
Karl-Ingemar Viilver (28)

Ülekanded