ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
121 R 26.02.2021 17:00 VEF Riga BK Ventspils Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
096 R 26.02.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Kadrina Karud Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
092 R 26.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu Ülikool II Jüri Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
028 R 26.02.2021 19:30 Rapla Korvpallikool Luunja vald Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
123 R 26.02.2021 20:00 Latvijas Universitate VALMIERA GLASS/VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
094 R 26.02.2021 20:15 Paide Viking Window KA Tallinna Kalev/TSK Paide E-Piim Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
026 L 27.02.2021 SK Nord/Cramo 2006 Audentese SK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
049 L 27.02.2021 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas #edasi lükatud PU16-klassi EMV
077 L 27.02.2021 KK Viimsi U16 Must SK Nord/Cramo 2005/TSK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
166 L 27.02.2021 Rae Spordikool 06 Rapla Korvpallikool #edasi lükatud PU16-klassi EMV
167 L 27.02.2021 TalTech BS/RIM Tartu Kalevi Palliklubi #edasi lükatud PU16-klassi EMV
168 L 27.02.2021 Rae Spordikool/Kose Spordikool Tartu Ülikooli KK #edasi lükatud PU16-klassi EMV
169 L 27.02.2021 Rapla Korvpallikool TalTech BS/RIM #edasi lükatud PU16-klassi EMV
170 L 27.02.2021 Tartu Kalevi Palliklubi Rae Spordikool 06 #edasi lükatud PU16-klassi EMV
030 L 27.02.2021 11:00 Saku KK SK Nord/Cramo 1 Saku valla spordikeskus PU13-klassi EMV
076 L 27.02.2021 11:00 Keila/Saue Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/KVL Ehitus Keila Tervisekeskus PU13-klassi EMV
130 L 27.02.2021 11:00 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I KK Pärnu Järveküla kool PU13-klassi EMV
023 L 27.02.2021 14:00 Pärnu Spordikool Narva PSK Pärnu sph (väike väljak)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
101 L 27.02.2021 14:30 TalTech BS/Altius Tartu Ülikooli KK/Tartu Bussikeskus Play Arena PU13-klassi EMV
002 L 27.02.2021 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
012 L 27.02.2021 17:00 Tartu Ülikool/Kalev G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste meistriliiga
103 L 27.02.2021 17:00 AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
020 P 28.02.2021 TalTech BS/Fenster/TSK SK Nord Aid/Cramo #edasi lükatud PU18-klassi EMV
034 P 28.02.2021 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/EVIKO #edasi lükatud PU18-klassi EMV
048 P 28.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi/TSK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
063 P 28.02.2021 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK #edasi lükatud PU18-klassi EMV
010 P 28.02.2021 13:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
024 P 28.02.2021 14:00 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
040 P 28.02.2021 14:00 Delta SK/Nõo KK Viimsi U14 Must Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
086 P 28.02.2021 14:00 KK Pärnu Tartu Ülikooli KK/Draakonid Pärnu Spordihall PU14-klassi EMV
004 P 28.02.2021 17:00 TALTECH Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
016 E 01.03.2021 15:30 Astana BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
126 T 02.03.2021 18:00 BK Liepaja BK Ventspils Liepajas Olimpiskais centrs
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 T 02.03.2021 18:30 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool II Tallinn, Audentes (suur saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
096 K 03.03.2021 KK Viimsi Terminal Oil Saku II liiga
097 K 03.03.2021 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Saku II liiga
022 K 03.03.2021 BC STAR Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
024 K 03.03.2021 18:45 Audentese Spordiklubi Korvpallinaiskond OSK Tallinn, Audentes (väike saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
020 K 03.03.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Pealtvaatajad ei ole lubatud
PAF Korvpalli Meistriliiga
021 K 03.03.2021 19:00 Luunja vald BC Elva/CHK Luunja Keskkool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
102 K 03.03.2021 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ TALTECH Sõle Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
098 N 04.03.2021 Keila Korvpallikool II/Balteco Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Saku II liiga
103 N 04.03.2021 18:00 Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
027 N 04.03.2021 18:30 BC STAR Pärnu Spordikool Tallinna Südalinna kool
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Naiste esiliiga
104 N 04.03.2021 19:00 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
108 N 04.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
111 N 04.03.2021 19:00 BC Kalev/Cramo Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Paf Estonian-Latvian Basketball League
099 R 05.03.2021 Võrumaa Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
100 R 05.03.2021 Alutaguse BC Viljandi vald/Eesti Maavara Saku II liiga
106 R 05.03.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tamsalu Los Toros/TALTECH Nord Cramo Spordihoone
Pealtvaatajad ei ole lubatud
Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7
 
Sünnipäevad
Täna, 26. veebruar
Anna-Helena Kase (33)
Vallo Rahnik (55)
Mark Shein (44)
Homme, 27. veebruar
Olavi Ratas (79)
Anton Tõshtshuk (35)
Sulge

Ülekanded