ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Uudised

Iisakus pannakse algus Reinar Halliku Korvpallikoolile

16.03.2017

Reinar Halliku Korvpallikooli avamisüritus toimub teisipäeval 21. märtsil Iisakus kell 12.00

Korvpallikoolile niiöelda nurgakivi panemine ja neljapoolse heatahte lepingu sõlmimine Reinar Halliku KK, Iisaku ja Mäetaguse valla ning Eesti Korvpalliliidu vahel toimub üheskoos „100 Kooli“ projekti külaskäiguga nendesse koolidesse.

Korvpallikoondislase Reinar Halliku korvpallikooli avamine on olnud selle korvpallihooaja üks oodatumaid sündmusi. Nii Narva kui ka Ida-Virumaa tõmbekeskus jääb selles plaanis ootama aega, kui linnas valmib korralik spordihoone. R.Halliku KK alustab ja laieneb teiste piirkonna keskuste kaudu põhieesmärgiga luua Ida-Virumaale tugev professionaalne korvpalliklubi.

 

„Tahame hakata tegutsema Ida-Virumaal laiemalt ja jõulisemalt, alustame kõigepealt Iisakus ja Mäetagusel korvpallitrennidega , kus kohaliku vallavalitsuse tugi ja initsiatiiv on kõige suurem ning huvi laste seas on suuresti olemas,“ sõnas Reinar Hallik (33 a), kellele Iisaku kant pole sugugi võõras.

 

„Olen mänginud seitse hooaega välismaal ning ühtteist näinud ja õppinud. Olen tundma õppinud erinevaid treenereid, korvpallikultuure, stiile ning treenerinägemusi. Minus on pikemat aega olnud soov rakendada oma teadmisi tõsiselt korvpalli õpetamise ja treeneritöö vallas.Tahan hakata tagasi andma seda, mida olen tänu oma karjäärile korvpallis saavutanud,“ lisas Hallik.

 

EKLi president Jaak Salumets ütles: „Suur osa tippmängijaid võrsub maakohtadest ning Ida-Viru ja Narva on olnud Eesti korvpalli ajaloos väga tugevad kohad. Tihti jäävad andekad noored maakohtades aga märkamata, eriti, usun et tänases maailmas. Peamine on praegu aga see, et Iisakul-Mäetagusel ja loodavas suurvallas on kohalik initsiatiiv väga kõrgel tasemel olemas.

 

Siit on hea alustada. Korvpall maakohtades on kindlasti EKLi üks kindlaid prioriteete. Ka on Iisakul-Mäetaguses olemas majutus, laagrite korraldamise võimalus, korralikud saalid, jõusaalid, entusiastlikud treenerid. Näen suuri arenguvõimalusi ning soovin loodavale klubile jaksu ambitsioonide elluviimisel. Jõuame ühiste jõududega ka Narva!“

 

Iisaku vallavanem Raivo Raap ütles: “Iisaku ja Mäetaguse spordihuviliste seas on korvpall olnud alati populaarne nii noorte kui ka täiskasvanute seas. Siiani on seda tehtud suurest entusiasmist ja huvist omal käel. Arvan, korvpallikooli loomine sellisel tasemel annab meie noortele hoopis teise hingamise ja taseme. Loodan peagi kuulda Reinar Halliku Korvpallikoolist tulemuslikku tagasisidet!”

 

„Arvan, et see on iga korvpallist lugupidava omavalitsuse unistus, et Eesti koondise korvpallur tuleb nende piirkonda oma korvpallikooli tegema ning lastele oma teadmisi-oskusi edasi andma. 

Sportimisharjumuse kujundamine lastel on eelduseks, et neist saavad tublid, enesekindlad ja töökad inimesed tulevikus. Kõik algatused lapsed rohkem liikuma saada on tulevases Alutaguse vallas prioriteetsed,“ lisas Priit Palmet, Iisaku volikogu esimees. Nende sõnadega ühines kahe pooltkäega ka Mäetaguse vallavanem Tauno Võhmar.

 

Reinar ja tema hea sõber ning laste ristiisa Aulis Paal loodavad korvpalli Ida-Virumaal edendada ja taset  tõsta. „Töötame selle nimel, et Ida-Virumaale tekiks tugev klubi, kes läheks oma tegemistes lõpuni – tugev, professionaalne noortetöö, jätkusuutlik struktuur ning eesmärk jõuda seeläbi meistriliiga esindusklubini.

 

Reinar Halliku Korvpallikoolis hakkab tööle ka treenerina Reinar Hallik. Positiivseid läbirääkimisi on peetud mitme tuntud treeneri ja endise mängijaga.

Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Homme, 6. detsember
Mariel Gregor (41)
Mihkel Kirves (25)
Rene Rooneem (31)
Raigo Sooär (37)
Viktor Viktorov (69)
Sulge

Ülekanded