ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid

Uudised

Korvpallipäev Parksepa keskkoolis

07.10.2016

Laupäeval, 8. oktoobril toimub Parksepa keskkoolis Võru maakonna XXI korvpallipäev.

Kell 11 alustatakse ühistreeninguga, mille juhendajateks on Üllar Kerde ja Kaiti Vasiljeva. Kell 14 on Võru valla 25 juubeliks sõprusmatšis vastamisi Võru vald ja Riigikogu.

 

 

ÜLLAR KERDE

02.01.2016

Jüri Gümnaasium spordijuht

01.09.2014 - 31.12.2014

Tallinna Õismäe Venelütsium kehalisekasvatuse ja riigikaitse õpetaja

31.08.2012 - 01.07.2013

Tallinna Õismäe Venelütsium kehalisekasvatuse õpetaja

01.09.2009 - 30.06.2012

Audentese SK spordiõpetaja

01.09.2007 - 19.02.2009

Tartu Ülikool Kehakultuuri tead.sportmängude täienduskoolituse spetsialist

01.09.2006 - 31.08.2007

Audentese SK spordiõpetaja

01.09.2003 - 31.08.2006

Audentese SK spordiõpetaja

31.07.2000 - 31.08.2003

Audentese SK spordiõpetaja

01.08.1998 - 31.08.2000

Eesti Spordigümnaasium õpetaja

01.09.1995 - 31.08.1998

Tallinna Spordiinternaatkool õpetaja

01.04.1990 - 31.08.1995

Eesti NMKÜ peasekretär

01.09.1982 - 31.03.1990

TEMT spordibaaside juhataja

01.09.1972 - 01.06.1999

Tallinna Keskrajooni Spordikool korvpallitreener

2014 - 2015 hooaeg

Moskva Dünamo meeskonna peatreener Superliigas pronks medal

 

Venemaa karikavõistlused hõbemedal

2014a

U-20 noormeeste koondise abitreener U-16 tütarlaste koondise abitreener

2014 - 2015 hooaeg

Tallinna Ülikooli naiskonna peatreener karivõistluste II koht

2013-2014 hooaeg

Tallinna Ülikooli naiskonna abitreener Meistrivõistluste I koht

01.09.2013 - 01.05.2014

Venemaal Moskva Dünamo SK Noorte osakonna juhataja Kaśira Korvpalliakadeemia juhataja

2010-2011 hooaeg

TTÜ/Kalev peatreener EKML III koht

2009 - 2010 hooaeg

Tallinna Kalev abitreener

2008 hooaeg

Tartu Rock peatreener

2008/2009 hooaeg

Rahvusmeeskonna peatreener

2007/2008 hooaeg

Tartu Rock peatreener EKML I koht FIBA CUP IV .

2006/2007 hooaeg

Dalkia/Nybit treener EKML IV koht

 

Rahvusmeeskonna treener

2005/2006 hooaeg

Dalkia/Nybit treener EKML. Rahvusmeeskonna treener

2004/2005 hooaeg

Audentese Ülikooli peatreener 10 koht

2003/2004 hooaeg

Audentese SK peatreener U-20 meister,I liiga meister

 

Eesti U-16 peatreener

2002/203 hooaeg

Soomes Lahti NMKY peatreener SM-liiga 9 koht,U-22 meister

2001/2002 hooaeg

BC Kalev peatreener MV meister,meeste karikavõitja

2000/2001 hooaeg

BC Kalev peatreener MV II koht,U-20 meister,aasta treener

 

Rahvusmeeskonna peatreener Euroopa MV finaalturniir Türgis

1999/2000 hooaeg

BC Kalev peatreener MV V koht NEBL 5 koht

 

Rahvusmeeskonna peatreener

1998/1999 hooaeg

BC Tallinn peatreener MV meister,meeste karikavõitja,aasta treener

 

Rahvuskoondise treener

1997/1998 hooaeg

BC Tallinn peatreener MV II koht,U-20 II koht

1996/1997 hooaeg

Bc Tallinna peatreener MV meister , aasta treener

1991/1993 hooaeg

NMKÜ meeskonna peatreener

1987/1989 hooaeg

MAXIME peatreener

 

Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mariel Gregor (40)
Mihkel Kirves (24)
Rene Rooneem (30)
Raigo Sooär (36)
Viktor Viktorov (68)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (40)
Tanel Pastarus (40)
Ester Sädemets-Johanson (68)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Raamat "Esimesed sada"