Andu Tali, 46

TÄNA TV6-s: TTÜ KK vs TYCO Rapla

09.03.2013 10:25

» Kommentaarid (0)

Laupäeval on G4S Korvpalli Meistriliigas kavas 2 põnevat korvpallilahingut. Algusega kell 17:00 kohtuvad Tallinnas TTÜ Korvpalliklubi ja TYCO Rapla. Tund aega hiljem alustavad Pärnu Spordihallis Korvpalliklubi Pärnu ja Valga/Maks&Moorits.

TTÜ KK ja TYCO Rapla hoiavad turniiritabelis vastavalt 4. ja 5. kohta, mis tähendaks ka veerandfinaalis vastamisi minekut, küll aga tähendab neljas koht koduväljaku eelist. Omavahelised mängud on praegu 2-1 TYCO Rapla kasuks.

Pärnus on vastamisi tabeli kuues KK Pärnu ja seitsmes Valga/Maks&Moorits. Hooaja avapäeval olid samad võistkonnad Pärnus vastmisi ning siis võttis lisaajal 84:81 võidu võõrustaja KK Pärnu. Teise omavahelise mängu võitis omakorda 10 punktiga Valga/Maks&Moorits ning viimases kohtumises päev enne vabariigi aastapäeva oli Pärnu võõral väljakul 10 punktiga parem. Omavahelised mängud seega 2-1 KK Pärnule.

17:00 TTÜ KK vs TYCO Rapla (G4S KML)
TTÜ Spordihoone
ülekanne: TV6 ja Delfi TV
piletihind: 3 ja 1 EUR

18:00 Korvpalliklubi Pärnu vs Valga/Maks&Moorits (G4S KML)
Pärnu Spordihall
piletihind: 4 ja 2 EUR

Liskas kodusele G4S Korvpalli Meistriliigale on veel 2 Eesti klubi laupäeval võistlustules. Rakvere Tarvas mängib Balti liiga veerandfinaali korduskohtumises võõrsil Siim-Sander Vene kodulubi Prienaiga. Mäng algab Leedus kell 17:00. Tarvas kaotas kodus 72:108, mis tähendab, et poolfinaali jõudmiseks on vaja 37-punktilist võitu. VTB Ühisliigas on Kalev/Cramo võõrsil vastamisi Krasnõje Krõljaga, mäng algab Eesti aja järgi kell 18:00.