UUDISEDALEXELA KML MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3
KORVPALLILIIT
VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. aprill, TÄNA!
Erki Saksing, 27

24. aprill, HOMME!
Miia Pallase-Viigipuu, 62
Sille Pärsik, 26
Margarita Tsabijeva, 24
Tiit Talumaa, 20








Hooaja parimad 2010/2011

01.06.2011 19:43

» Kommentaarid (0)

Traditsioonilisel hooaja lõpuüritusel autasustas Eesti Korvpalliliit hooaja edukamaid mängijaid ning treenereid.

Aasta mängijaks valiti KRISTJAN KANGUR
Aasta naismängijaks valiti MERIKE ANDERSON

G4S Korvpalli Meistriliiga sümboolne viisik:
STEN SOKK – TÜ/Rock
ARMANDS ŠĶĒLE – BC Kalev/Cramo       
GREGOR ARBET – BC Kalev/Cramo
HEIGO ERM – Piimameister Otto/Rapla KK         
BAMBALE OSBY – TTÜ/Kalev   


Aasta treener AIVAR KUUSMAA
Noormängija RAIN VEIDEMAN


Naiste Korvpalli Meistriliiga sümboolne viisik:
LIISI SOKMAN – Tartu Ülikool
KERLI HAAS – Eclex
MIRJAM NIKOLAI – Tallinna Ülikool
TRIIN TEPPO – Tartu Ülikool
MAAJA BRATKA – Eclex


Aasta treener JAANUS LEVKOI
Noormängija MAAJA BRATKA


Noorte parimad:
Tüdrukud C2 - klass Mariann Adelbert – BC Kalev/Cramo
Tüdrukud C1- klass Kadri Uiga – Tartu Kalev
Tüdrukud B - klass Jane Svilberg – Audentese Spordiklubi
Neiud A  - klass Maaja Bratka – Tartu Kalev

Poisid C2 - klass Tom Kaldre – Erkmaa Korvpallikool      
Poisid C1 - klass Martin Ütsmüts –  Rapla Korvpallikool    
Poisid B  - klass Saimon Sutt – Tartu Salva/Rock
Noormehed A - klass Rait-Riivo Laane – Kohila Spordiklubi


Parim neidude treener  2010/2011 Kaire Asi – Tartu Kalev

Parim poiste treener 2010/2011 Priit Sternhof – KK HITO


2010/2011 hooaja noorteklasside tulemuste põhjal tulemuslikumad klubid

BC Kalev/Cramo

Tartu Kalev

 

www.basket.ee
basket@basket.ee





TABEL TULEMUSED

T22.04
Kalev/Cr 87:70 Rapla
E21.04
Rapla 63:83 Kalev/Cr
E21.04
Rock 94:76 Valga
R18.04
Tarvas 76:54 Pärnu
R18.04
Valga 54:86 Rock
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
Nordea_BL_logo_color_vertical.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
BB59_175px.jpg.title