UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

16.04.2014 22:41

Täna algas Kaasanis Üliõpilasliiga ISBL finaalturniir, kus osaleb ka TTÜ KK. Eelmisel aastal meistriks kroonitud Tehnikaülikooli meeskond tiitlit kaitsta ei suutnud, sest veerandfinaalis jäädi napilt alla Belgradi ülikoolile 66:68. TTÜ-d ootavad ees mängud 5.-8. kohale.

Kogu kohtumine möödus väga tasavägiselt. Kumbki meeskondadest ei suutnud mängu oma kasuks pöörata ning juhtohjad käisid pidevalt käest kätte. TTÜ oli veel kolm minutit enne kohtumise lõppu ees, kuid seejärel lasti Belgradi Ülikooli mängijatel visata 6 vastuseta punkti. Sellega otsustati ka mängu saatus, mille Tallinna klubi kaotas 66:68.

TTÜ resultatiivsemad olid Kiur Akenpärg 20, Joonas Järvelainen 14 ning Andrew Arnold 11 punktiga. Belgradi Ülikooli poolt tegi TTÜ-le suurt pahandust Nikola Siladi 17 punktiga.

Lisaks Serbiast pärit Belgradi Ülikoolile jõudsid poolfinaali ka Moskva Riiklik Kehakultuuri Akadeemia, Kaasani Tehnikaülikool ning Läti Ülikool. Juba homme on TTÜ-l ees kohtumine Moskvas asuva Vene Õigusakadeemiaga, mis on meie aja järgi algamas kell 12.00.

» Loe artiklit » Kommentaarid (0)

TÜ/Rock võttis veerandfinaalide avamängus kindla võidu

Tartu Ülikool/Rocki meeskond pidas esimese kohtumise Alexela KML veerandfinaalse...