UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

24. november, TÄNA!
Anton Bazõlev, 29
Martti Luik, 26
Sirje Metsküll Kangro, 65
Peeter Peljo, 40
Kadri-Ann Lass, 18

25. november, HOMME!
Kristjan Rinaldo, 23
Kai Vabrit Kadaja, 47
Õie Veber, 63KK Pärnu sai Alexela KML-is kindla võidu

22.11.2014 19:23

Alexela Korvpalli Meistriliigas kohtusid laupäeva õhtupoolikul Audentes SG/Noortekoondis ning Korvpalliklubi Pärnu. Pärnakad panid oma paremuse maksma juba esimesel poolajal, võites kohtumise lõpuks 100:62.

Pärast tasavägiseid esimesi minuteid tegi KK Pärnu 15:2 vahespurdi, haarates sellega ühtlasi ka initsiatiivi enda valdusesse. Audentese noored olid hädas oma rünnakutega ning nende punktid olid visad kasvama ja seetõttu leiti end esimese veerandaja järel13:29 kaotusseisult. Teisel kümnendil jätkus mäng pärnakate vedamisel. Kuigi Noortekoondise mängumehed võitlesid visalt, oli Pärnu neist igas mänguelemendis üle ja poolaja lõpuks oli vahe veelgi kasvanud, seisuks 52:25 Pärnu poolt vaadatuna.

Ka teisel poolajal ei lasknud Pärnu oma jalga sirgu ning võideldi visalt edasi ning Audentesel ei jäänud muud üle kui Pärnu hooga kaasa minna. Kolmandal veerandajal läks hoogu pärnakate võõrleegionär Sandis Silavs, kelle järjestikustest korvidest juhtis suvepealinna klubi enne otsustavat kümmet minutit 83:43. Viimane veerand oli vaid vormistamise küsimus. Pärnakad olid Audentesest üle nii pikkuselt kui ja jõult, võttes lõpuks kindla 100:62 võidu.

„Hea meel on, et saime mänguaega mängijate vahel jagada ja kapten näitas eeskujulikult ette, mida väljakul 19 minutiga korraldada, mis on meie noortele väga hea eeskuju. Meile oli see mäng raske situatsioon, kuna me pole olnud kunagi meeskond, kes koguaeg peaks nõrgematest jagu saama, kuid suutsime tõestada, et hetkel oleme üle ja kui korralikult esimesest minutist pingutame, siis see vahe ka tuleb,“ oli KK Pärnu mänedžer Mait Käbin õnnelik. „Uhke tunne on olla hetkel teisel kohal, ei taha ainult mängijaid ja treenereid kiita, tuleb kiita kogu süsteemil alustades fännide ja lõpetades kõikide pöidlahoidjatega. Suudame hästi mängida, ja tunneme hetkest rõõmu,“ sõnas ta hetkel teise koha hoidmisest.

„Me suutsime täna ühe veerandaja võita, mis on positiivne. Vastane mängis terve mängu intensiivset kaitset ja surus meid sellega ära ning meie noormängijad ei suuda hetkel veel sellega kohaneda ja meie efektiivsus langes,“ sõnas Audentese peatreener Indrek Visnapuu mängujärgselt.» Loe artiklit » Kommentaarid (0)

TÜ/Rock võitis Dorbeku 23 punkti toel TYCO Rapla

Tartu Ülikool/Rock pidas oma hooaja 14. kohtumise Alexela KMLis Raplas sealse TYCO Rapla vastu. ...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

 
TÄNA TV6-s ja Delfi TV-s: Audentese SG/ Noortekoondis vs KK Pärnu

Alexela Korvpalli Meistrliigas on laupäeval mängud Tallinnas ja Raplas. Audentese Spordihallis ...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

UudisedTABEL TULEMUSED

L22.11
Aud/NK 62:100 Pärnu
L22.11
Rapla 64:87 Rock
L22.11
Aud/NK 62:100 Pärnu
R21.11
Tarvas 80:76 TTÜ
T18.11
Aud/NK 62:96 TTÜ
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
est_lat_liiga_naised_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title