Sälli Vendel, 31
Martin Vändra, 44

KK Pärnu sai kodusaalis kindla võidu

19.12.2014 21:49

Alexela Korvpalli Meistriliigas toimus reede õhtul üks kohtumine, kus Korvpalliklubi Pärnu võõrustas kodusaalis TLÜ/Kalevit. Kodumeeskond võttis kohtumises kindla 84:70.

Tasavägist mängu jätkus vaid esimesteks minutiteks, mille järel tegi Pärnu meeskond Silver Leppiku ja Renato Lindmetsa korvidest 10:0 vahespurdi. Veerandaja teises pooles sai ka Kalev oma rünnaku tööle ning pisikesele pausile minnes oli pärnakate edu 6-punktiline, seisuks 26:20. Teisel kümnendil kasvatasid Heiko Rannula hoolealused oma edu veelgi, hoides mängu initsiatiivi kindlalt enda valduses. Poolajaks oli seis tablool 49:34 pärnakate poolt vaadatuna.

Teisel poolajal püüdis TLÜ/Kalev mängu muudatust tuua, kuid tulutult. Pärnakad kontrollisid kohtumise käiku ja kasvatasid tasapisi oma eduseisu veelgi juhtides enne otsustavat kümmet minutit 69:50. Viimasel veerandajal suutis Tallinna klubi küll oma kaotusseisu vähendada, kuid lõpuspurt jäi hiliseks ning Pärnu võttis kindla 84:70 võidu.

Renato Lindmets ja Janis Vahter olid pärnakate resultatiivsemad, visates mõlemas 17 punkti. Rannar Raap lisas 13 ja Robert Valge 12 silma. TLÜ/Kalevi poolelt tõid Reimo Tamm 23 ning Robertas Grabauskas 22 punkti.

» Loe artiklit » Kommentaarid (0)

TÄNA Alexela KML-is: KK Pärnu vs TLÜ/Kalev

Alexela Korvpalli Meistriliigas on jõulueelsel nädalal kavas üks ja ainus kohtumine täna kui alg...