25. oktoober, HOMME!
Marko Parkonen, 34

TYCO Rapla sai Balti liigas teise järjestikuse võidu

23.10.2014 20:30

Lisaks TTÜ KK-le oli Balti liigas võistlustules ka TYCO Rapla, kellele oli külla sõitnud Venemaa klubi Moskva Dünamo, kes eile jäi Rakveres alla Tarvale. Rapla kasvatas Dünamo vastu oma Balti liiga võiduarvet, võites mängu 74:70.

Pärast tasavägiseid algusminuteid sai paremini oma mängu tööle TYCO Rapla, kes tegi seisult 6:4 Dünamo poole vaadatuna 8:0 vahespurdi. Raplakate juhtimisel lõppes ka esimene veerandaeg seisuga 17:14. Teisel veerandil muutus aina aktiivsemaks ka Vene klubi, kes läks omakorda juhtima. Rapla õnneks ei õnnestunud vastastel oma eduseisu kasvatada. Siiski mindi poolajapausile nende 33:32 vedamisel.

Teisel poolajal jätkus pingeline heitlus. Kumbki meeskondadest ei suutnud oma mängu teineteisele peale suruda ning lõplikult initsiatiivi endale haarata. Sellest hoolimata oli kolmanda veerandaja lõpuminutitel aktiivsemaks pooleks Dünamo, kes juhtis enne otsustavat kümmet minutit 52:50. Viimane veerandaeg pakkus väga palju pinget mõlema meeskonna poolehoidjatele. Kuigi juhtohjad olid rohkem kodumeeskonna käes, ei andnud Dünamo kuni lõpuminutiteni alla ning kohtumise saatus otsustati alles viimastel hetkedel, kus oli kindlam Rapla, võites mängu 74:70.

TYCO Rapla suurim punktitooja oli mängujuht Rait-Riivo Laane, kes viskas 19 punkti. Teda toetasid Rait Keerles 14, Martin Paasoja ja Kristers Zeidaks 12 ning Ernests Ezerskis 10 punktiga. Denis Zakharov oli Moskva Dünamo resultatiivseim 19 punktiga. Kahekohalise punktisummani jõudsid veel ka Bendzhamin Dudu ja Alexey Kuznetsov, kes viskasid mõlemad 11 silma.

» Loe artiklit » Kommentaarid (0)

TTÜ KK alustas Balti liigat võidukalt

Balti liigas oli neljapäeval võistlustules TTÜ KK, kes võõrustas Lietkabelist, kes eile oli ...