Kristjan Karm, 33
Ela Tihane, 30

TÜ/Rock alistas hea neljanda veerandajaga Tarva

19.09.2014 20:21

Rakveres peetava Olybet Cup'i avamängus läksid vastamisi võõrustaja Rakvere Tarvas ning Tartu Ülikool/Rock. Võrdse avapoolaja järel haaras TÜ/Rock mänguohjad kolmanda veerandaja lõpuga enda kätte ja võitis lõpuks kindlalt 79:52. Vanameister Valmo Kriisa panustas võitu 18 punkti, kõik need kaugvisetest.

TÜ/Rocki peatreenerile Gert Kullamäele tegi teise poolaja mängupilt headmeelt. „See oli hea võit. Tegemist on küll kontrollturniiriga, aga Tarvast on nende kodus ikka hea võita. Esimene poolaeg oli mõlemalt poolt rabe, aga teisel poolajal hakkasid meil visked sisse minema ja see tõi ka edu. Teise poolaja kaitsemänguga saab ka rahule jääda ja hea meel, et suutsime lauavõitluse kindlalt võita.“

Kuigi tartlased võitsid avaveerandaja 20:13, siis võttis kodupubliku toetusel mänginud Tarvas teisel veerandajal initsiatiivi üle ja esimene poolaeg lõppes viigiliselt 34:34. Poolajaks oli TÜ/Rocki poolel Janar Taltsi arvel üheksa punkti, Tarva rünnakuraskust kandsid Mario Paiste ja Sten-Timmu Sokk võrdselt kaheksa punktiga.