UUDISED
ALEXELA KML
MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

01. oktoober, HOMME!
Ahti Roostalu, 34
Rain Veideman, 23
Jüri Vähi, 70Laupäeval Alexela KML hooaja avalöök

30.09.2014 08:44

Laupäeval, 4. oktoobril on Alexela Korvpalli Meistriliiga hooaja avakohtumises vastamisi viimaste aastate Eesti kaks tippklubi BC Kalev/Cramo ning Tartu Ülikool/Rock. Mäng algab Tallinn Arenal kell 17:00. Kõigil, kel ei õnnestu seda kohtumist saali vaatama minna, on võimalik otseülekannet jälgida TV6 ja Delfi TV vahendusel.

Viimasel neljal aastal on meeskonnad pakkunud omavahelistes kohtumistes palju põnevust ja pinget kogu korvpallipublikule. Kevadel on alati kindlalt peale jäänud Kalev/Cramo, kes läheb sellele kohtumisele vastu valitseva Eesti meistrina. Tartu Ülikool/Rockil on aga vastu panna valitseva Eesti karikavõitja tiitel. Kalev ja Rock on sel sügisel juba korra kohtunud, Rakveres toimunud kontrollturniiri finaalis sai kindla 73:63 võidu Tartu klubi.

TÜ/Rocki ridadesse on uute meestena lisandunud Tanel Sokk Kalev/Cramost ning korvi alla 212cm pikk leedulane Karolis Petrukonis. Mullu Alexela KML tähtede viisikusse valitud Augustas Peciukevicius jätkab Rockis ka sellel hooajal. BC Kalev/Cramo ridades jätkavad vanad tuttavad Rain Veideman, Gregor Arbet, Frank Elegar ja tõenäoliselt ka Armands Škele. Uute meestena on lisandunud Eesti koondislane Reinar Hallik, korvi all tegutseb 217cm pikk leedulane Mindaugas Kupšas ning tagaliini on lisandunud ameeriklased Scott Machado ning E.J. Singler.

Lisaks laupäevsele hooaja avalöögile on pühapäeval kavas veel mitu põnevuskohtumist. TTÜ spordihoones visatakse pall mängu kell 16:00 kui TTÜ KK võõrustab Kalle Klandorfi juhendatavat TLÜ/Kalevit. Kevadel pakkusid meeskonnad haarava lahingu veerandfinaalis, mis lõppes 3-1 Tallinna Kalevi võiduga.» Loe artiklit » Kommentaarid (0)

TÜ/Rock ei suutnud Liepaja kaitsest läbi murda

Liepajas peetud OlyBet BBL Cupi finaalis ei suutnud Tartu Ülikool/Rock oma ajaloo...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

 
BBL Cupi finaalis kohtuvad TÜ/Rock ja Liepaja


Liepajas peetava OlyBet BBL Cupi esimeses poolfinaalkohtumises läksid vastamisi Tartu Ülikoo...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

UudisedTABEL TULEMUSED

K21.05
Kalev/Cr 83:72 Rock
E19.05
Kalev/Cr 80:64 Rock
K14.05
Tarvas 84:62 Tln Kalev
T13.05
Rock 84:87 Kalev/Cr
E12.05
Tarvas 81:80 Tln Kalev
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title