UUDISEDALEXELA KML MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED
KALENDER
KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

28. november
Ardo Krass, 27
Mihkel Niine, 27
Priit Pärnala, 26
Raido Villers, 32

29. november, TÄNA!
Jekaterina Kisseljova, 26
Kristo Seli, 25







 

Mängunädala E-P kalender
Vali võistlussari Vali järjestus
 
           
 E 24.11  
17:00FINNLOG93:40Narva SK EnergiaPU19-klassi EMVPärnu Spordihall
 T 25.11  
15:00BC Tarvas/Rakvere SK II36:16SPORTKUNDA/DageronPMakro-klassi EMVRakvere Spordihall
15:15Salva/Rock II24:90Salva/Rock IPMini-klassi EMVTartu, TÜ sph
16:15BC Tarvas/Rakvere SK I115:14SPORTKUNDA/DageronPMakro-klassi EMVRakvere Spordihall
17:00AmEst Rapla75:58Tartu KalevTU19-klassi karikasRapla, Sadolin Spordihoone
17:30Audentese SG/Noortekoondis II86:77Tartu Kalev/EstikoMeeste I liigaTallinn, Audentese SK
18:30TTÜ KK51:78TÜ/RockAlexela Korvpalli MeistriliigaTallinn, TTÜ sph
19:00Salva/Rock I73:64Salva/Rock IIPU19-klassi EMVTartu, TÜ sph
19:00TLÜ/Kalev52:89BC Kalev/CramoAlexela Korvpalli MeistriliigaTallinn, Kalevi Spordihall
19:00Jurmala/Fenikss70:69Tampere PyrintoBBLJurmala, LAT
19:00TLÜ/Kalev52:89BC Kalev/CramoAlexela Korvpalli MeistriliigaTallinn, Kalevi Spordihall
19:00BC Haljala71:57Parim enneMeesseeniorite mv al 40Haljala spordihoone
19:00Estiko Veteranid98:34CronimetMeesseeniorite mv al 50Melliste Spordihoone
19:30Liepaja/Triobet84:76Moskva DynamoBBLLiepaja
 K 26.11  
16:30Kesklinna Korvpalliklubi82:57Haabersti SK IPU16-klassi EMVTallinna Järveotsa Gümn
18:00Haabersti SK72:53Korvpalliklubi ViimsiMeeste II liigaTallinna Järveotsa Gümn
18:00Pieno Zvaigzdes77:62KK PärnuBBLPasvalys
18:00Kedainiai Nevezis86:90Moskva DynamoBBLKedainiai
18:15Erkmaa KK57:30Salva/Rock IPMakro-klassi EMVTartu, A.Le Coq Sport
18:30Barons kvartals80:97Tampere PyrintoBBLRiia
19:00Keila KK KA Tallinna KalevPU19-klassi EMVKeila Kooli võimla
19:00Valga/Maks&Moorits73:69TTÜ KKBBLValga Spordihoone
19:00Rakvere Tarvas77:54TYCO RaplaBBLRakvere Spordihall
19:00TÜ/Rock II102:71BaltecoMeeste I liigaTartu, TÜ sph
20:15Betoonimeister/Tskk/Nord84:61BC Hundid/ASSA AbloyMeeste I liigaTallinn, T. Soku KK
 N 27.11  
  BC Hundid/ASSA Abloy Ambla SpordiklubiMeeste I liiga
15:30KK HITO/Jõhvi SK´0431:69BC Tarvas/Rakvere SK IPMakro-klassi EMVKohtla-Järve spordihoone
15:45Haabersti SK/SK Marcus SK RIMPMakro-klassi EMVTallinna 32.Keskkool
16:45KK HITO/Jõhvi SK´0451:19BC Tarvas/Rakvere SK IIPMakro-klassi EMVKohtla-Järve spordihoone
17:30Tartu Ülikool70:97Tallinna ÜlikoolNaiste karikasTartu, TÜ sph
18:15AmEst Rapla45:841182 TallinnNaiste karikasRapla, Sadolin Spordihoone
18:30BC Kalev/Cramo123:46Audentese SG/NoortekoondisAlexela Korvpalli MeistriliigaKeila Tervisekeskus
18:30BC Kalev/Cramo123:46Audentese SG/NoortekoondisAlexela Korvpalli MeistriliigaKeila Tervisekeskus
19:00Ei, Emotsioon57:76Postimees/Soov.eeMeeste II liigaKose Gümnaasium
19:00KK Rae Koss/Hansaviimistlus59:72SK RIM/ScanweldMeeste II liigaJüri Gümnaasium
19:30Illuka58:69Voka sh veteranidIda-Virumaa MV teine liigaVoka Spordihoone
20:00Valga Kutseõppekeskus59:99Tartu TerminaalMeeste II liigaKuldre kool
 R 28.11  
  Saue Korvpalliklubi ViimsiMeeste II liiga
  Pärnu Mets/KK Paulus Paide Viking WindowMeeste II liiga
  Haapsalu Korvpallikool Orissaare RockMeeste II liiga
  KK Räpina Kotkad Tamsalu Los TorosMeeste I liiga
14:00Tallinna Kalev T.Soku KKTMini-klassi EMVTallinn, Lasnamäe SMM
14:00Salva/Rock II19:61Tartu Palliklubi IIPMakro-klassi EMVTartu Korvpallikool
15:00Salva/Rock I56:16Tartu Palliklubi IIPMakro-klassi EMVTartu Korvpallikool
15:00KK Viimsi Must KK Viimsi OranžPMakro-klassi EMVHaabneeme Kool
15:30BC Kalev STAR/TSK29:48Audentese SKPMakro-klassi EMVTallinna Südalinna kool
16:00Audentese SK BC Star RE/MAX PlusNaiste Korvpalli LiigaTallinn, Audentese SK
16:15Salva/Rock72:65United Loggers RaplaPU14-klassi karikasTartu, TÜ sph
16:15KK Viimsi Oranž KK Viimsi ValgePMakro-klassi EMVHaabneeme Kool
16:30Parksepa SK/Võru66:60SK Vesse/Saaremaa SKPU16-klassi EMVParksepa Keskkool
16:30Haabersti SK I KK Tallinn/Tallinna SKPU16-klassi EMVTallinna Järveotsa Gümn
17:30Audentese SK II Audentese SK IPU19-klassi EMVTallinn, Audentese SK
17:30KA Tallinna Kalev KK ViimsiPU19-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
17:30KK Viimsi Valge KK Viimsi MustPMakro-klassi EMVHaabneeme Kool
18:15Betoonimeister/Tskk/Nord72:59TTÜ SpordiklubiMeeste I liigaTallinn, T. Soku KK
19:00KK HITO/Jõhvi117:60NarvaMeeste II liigaJõhvi Spordihall
19:00TÜ/Rock93:85Rakvere TarvasAlexela Korvpalli MeistriliigaTartu, TÜ sph
19:00TÜ/Rock93:85Rakvere TarvasAlexela Korvpalli MeistriliigaTartu, TÜ sph
19:30Noto Outlet/Toila Virumaa PKMeeste II liigaVoka Spordihoone
20:00Sõbra Kinnisvara68:85TÜ/Rock IIIMeeste II liigaTartu Korvpallikool
20:00SK Torma Sport100:39Valga KutseõppekeskusMeeste II liigaTorma Spordihoone
 L 29.11  
10:00Valga KK/Kuldre Kool SK Vesse/Saaremaa SKPU16-klassi EMVTartu Korvpallikool
10:00Raplamaa KK Rae Koss/Rae SpordikoolPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
10:30Salva/Rock II Tartu Palliklubi IPMakro-klassi EMVTartu, TÜ sph
11:00Saku KK SK VIVAsportPU13-klassi EMVSaku Gümnaasium
11:00Rapla KK BC Kalev/CramoTU16-klassi EMVPärnu Spordihall
11:20Keila KK KK ViimsiPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
11:30Erkmaa KK KK PaulusPU16-klassi EMVTartu Korvpallikool
11:30KK HITO/Jõhvi SK sPORTKUNDA/Södra EestiPU13-klassi EMVKunda Spordikeskus
12:00Salva/Rock II SK RIM/KK TallinnPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
12:00Sillamäe Kalev Tartu Kalev ITU16-klassi EMVSillamäe spordihoone
12:30Pärnu LSK BC Kalev STAR/TSKTU16-klassi EMVPärnu Spordihall
12:40Audentese SK BC Tarvas/Rakvere SKPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
13:00Erkmaa KK SK Vesse/Saaremaa SKPU16-klassi EMVTartu Korvpallikool
13:00Sillamäe Kalev KK HITO/Jõhvi SKPU13-klassi EMVKunda Spordikeskus
13:00SK VIVAsport KK PärnuPU13-klassi EMVSaku Gümnaasium
13:30Valga KK/Kuldre Kool BC Kalev/CramoPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
13:30Kiviõli SK Askele KK HITOIda-Virumaa MV meistriliigaMaidla Põhikooli sph
13:40SK Siit ja Sealt Tartu Kalev IITU16-klassi EMVSillamäe spordihoone
14:00AmEst Rapla Tartu ÜlikoolNaiste meistriliigaRapla, Sadolin Spordihoone
14:00Keila KK KK Rae Koss/Rae SpordikoolPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
14:00Pärnu LSK BC Kalev/CramoTMakro-klassi EMVPärnu Spordihall
14:30Valga KK/Kuldre Kool KK PaulusPU16-klassi EMVTartu Korvpallikool
15:00sPORTKUNDA/Södra Eesti Sillamäe KalevPU13-klassi EMVKunda Spordikeskus
15:00KK Pärnu Saku KKPU13-klassi EMVSaku Gümnaasium
15:00Salva/Rock II Haabersti SK/SK MarcusPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
15:00Pärnu LSK BC Kalev/CramoTU16-klassi EMVPärnu Spordihall
15:00Askele IV Iisaku KKIda-Virumaa MV esiliigaMaidla Põhikooli sph
15:20Raplamaa BC Tarvas/Rakvere SKPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
16:00SK Cesis RSU/MERKSNaiste meistriliigaCesis
16:00Iisaku Peetri Pizza EntehIda-Virumaa MV esiliigaIisaku Gümnaasium
16:10SK Siit ja Sealt Tartu Kalev ITU16-klassi EMVSillamäe spordihoone
16:30Parksepa SK/Võru KK PaulusPU16-klassi EMVTartu Korvpallikool
16:30Parksepa SK/Võru BC Kalev/CramoPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
16:30Pärnu LSK SK MarcusTMakro-klassi EMVPärnu Spordihall
16:40Audentese SK KK ViimsiPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
17:00Riia TTT LUNaiste meistriliigaRiia
17:00TLÜ/Kalev TTÜ KKAlexela Korvpalli MeistriliigaTallinn, Kalevi Spordihall
17:00TYCO Rapla KK PärnuAlexela Korvpalli MeistriliigaRapla, Sadolin Spordihoone
17:30Audentese SK Pakri SKTU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
17:40Sillamäe Kalev Tartu Kalev IITU16-klassi EMVSillamäe spordihoone
18:00Valga KK/Kuldre Kool Haabersti SK/SK MarcusPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
18:00Mäetaguse SK Kiviõli/MaidlaIda-Virumaa MV esiliigaMäetaguse PK
19:30Parksepa SK/Võru SK RIM/KK TallinnPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
 P 30.11  
  Valga KK/Kuldre Kool0:20Salva/Rock IPU19-klassi EMV
  Salva/Rock II20:0Valga KK/Kuldre KoolPU19-klassi EMV
  Flamingo I'amitie LoungeMeesseeniorite mv al 55
  Estiko Veteranid Top TrustMeesseeniorite mv al 55
  KK Pärnu Virumaa PKPU18-klassi karikas
  Saaremaa KK RibiMeesseeniorite mv al 40
  Setu Sauna Selts AlpicAirMeesseeniorite mv al 40
  Sameko SP'89/Tallinna VesiMeesseeniorite mv al 65
  BC Kalev/Cramo SK MarcusTMakro-klassi EMV
  Tallinna Kalev AmEst RaplaTMakro-klassi EMV
  Tallinna Kalev BC Kalev/CramoTU19-klassi karikas
  Tartu Kalev20:0Audentese SKTU14-klassi karikas
  Rapla KK Audentese SKPU18-klassi karikas
10:00Pakri SK BC VarsTU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
10:30Enteh/Eola BC Tarvas/Rakvere SK IPU16-klassi EMVJõhvi Spordihall
11:00Raplamaa KK ViimsiPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
11:00Rapla KK BC Kalev STAR/TSKTU16-klassi EMVTallinna Südalinna kool
11:00Tallinna Kalev Pärnu LSKTMakro-klassi EMVTallinn, Põhja Spordihoone
11:30Audentese SK BC Kalev/CramoTU13-klassi EMVTallinn, Audentese SK
12:00Parksepa SK/Võru Haabersti SK/SK MarcusPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
12:00Puiga APS SK Siit ja SealtTU13-klassi EMVPuiga Põhikool sph.
12:00AmEst Rapla Keila KKTMakro-klassi EMVTallinn, Põhja Spordihoone
12:20Keila KK BC Tarvas/Rakvere SKPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
12:30BC Tarvas/Rakvere SK I KK HITO/Jõhvi SKPU16-klassi EMVJõhvi Spordihall
13:00Pärnu LSK Tallinna KalevTU13-klassi EMVTallinn, Audentese SK
13:30Valga KK/Kuldre Kool SK RIM/KK TallinnPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
13:30Tallinna Kalev BC Kalev/CramoTU19-klassi EMVTallinn, Põhja Spordihoone
13:30BC Kala/Põlva BC Hundid/ASSA AbloyMeeste I liigaPõlva Spordikeskus
13:30Noto Outlet/Toila Remeks/KorstnaekstraIda-Virumaa MV meistriliigaVoka Spordihoone
14:00Audentese SK KK Rae Koss/Rae SpordikoolPU13-klassi EMVRapla Korvpallikool
14:00Kohila SK/Märjamaa SK Keila KKPU16-klassi EMVKohila Spordihoone
14:30Narva Virumaa PKMeeste II liigaNarva, Energia SK
14:30BC Vars Audentese SKTU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
14:30Wombatid Kose KKMeesseeniorite mv al 45Tallinn, Sõbra sph
15:00Salva/Rock II BC Kalev/CramoPU13-klassi EMVTartu, TÜ sph
15:00Tallinna Kalev Keila KKTMakro-klassi EMVTallinn, Põhja Spordihoone
15:00Toila I ElvaremIda-Virumaa MV esiliigaVoka Spordihoone
15:45TÜ/Rock III EMÜ SpordiklubiMeeste II liigaTartu, TÜ sph
16:00United Loggers Rapla Kohila SK/Märjamaa SKPU16-klassi EMVKohila Spordihoone
16:00Pärnu LSK BC Kalev/CramoTU13-klassi EMVTallinn, Audentese SK
16:00AmEst Rapla Pärnu LSKTMakro-klassi EMVTallinn, Põhja Spordihoone
16:00SK RIM Audentese SKPMakro-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
16:00Haabersti SK/SK Marcus BC Kalev STAR/TSKPMakro-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
17:00BC Kalev/Cramo CEZ NymburkVTB ÜhisliigaTallinn, Saku Suurhall
17:15SK RIM BC Kalev STAR/TSKPMakro-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
17:15Haabersti SK/SK Marcus Audentese SKPMakro-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
17:30Audentese SK Tallinna KalevTU13-klassi EMVTallinn, Audentese SK
18:00BC Kalev/Cramo KK ViimsiPU19-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM



TABEL TULEMUSED

R28.11
Rock 93:85 Tarvas
R28.11
Rock 93:85 Tarvas
N27.11
Kalev/Cr 123:46 Aud/NK
N27.11
Kalev/Cr 123:46 Aud/NK
T25.11
TLÜ/Kal 52:89 Kalev/Cr
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
est_lat_liiga_naised_175.jpg.title
tv_kava_175.jpg.title