UUDISEDALEXELA KML MEHED NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED
KALENDER
KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. oktoober, TÄNA!
Kristjan Kangur, 32
Milvi Tiik, 79

24. oktoober, HOMME!
Kristel Plangi, 29
Heiki Riives, 33
Vaiko Riives, 33
Andri Sinivee, 26







Eelmise mängunädala E-P kalender
Vali võistlussari Vali järjestus
 
           
 E 13.10  
18:30BC Tarvas/Haljala71:67Keila KKPU18-klassi karikasRakvere, Rahu hall
18:30KK Paulus75:73BC Tarvas/Rakvere SKPU16-klassi karikasPärnu Spordihall
20:15Tartu Kalev/Estiko74:73Audentese SG/Noortekoondis IIMeeste I liigaTartu Korvpallikool
 T 14.10  
16:00SK RIM65:62Haabersti SK/SK MarcusPU14-klassi karikasTallinn, Õismäe sportmängude hall
17:30Vega1/Liepaja71:49Läti U16 koondisNaiste meistriliigaLiepaja
18:30TYCO Rapla95:90Rakvere TarvasBBLRapla, Sadolin Spordihoone
19:00TÜ/Rock86:77TTÜ KKAlexela Korvpalli MeistriliigaTartu, TÜ sph
19:00Valga/Maks&Moorits86:75TLÜ/KalevBBLValga Spordihoone
19:00TÜ/Rock86:77TTÜ KKAlexela Korvpalli MeistriliigaTartu, TÜ sph
20:00Kohila/Eesti Telekom/Webware64:76BC Kalev IIMeeste I liigaKohila Spordihoone
20:10Postimees/Soov.ee72:64KK Rae Koss/HansaviimistlusMeeste II liigaTallinn, T. Soku KK
 K 15.10  
16:00Audentese SK29:58SK MarcusTU14-klassi EMVTallinn, Audentese SK
17:00Salva/Rock I88:63Salva/Rock IIPU18-klassi karikasTartu, TÜ sph
17:00KK Viimsi68:95SK RIMPU16-klassi EMVTallinna Rocca al Mare Kool
17:00BC Kalev STAR/TSK45:75BC VarsTU16-klassi EMVTallinna Südalinna kool
17:30Audentese SK I84:53Rapla KKPU18-klassi EMVTallinn, Audentese SK
18:00KK Pärnu70:74Tampere PyrintoBBLPärnu Spordihall
18:00Kedainiai Nevezis64:88JuventusBBLKedainiai
18:30Barons kvartals87:104Pieno ZvaigzdesBBLRiia
18:30BC Kalev/Cramo82:51Jurmala/FenikssBBLTallinn Arena
18:30Valmiera82:55JekabpilsBBLValmiera
18:30Lietkabelis89:67PrienaiBBLPanevezys
18:45EMÜ Spordiklubi82:62Tartu TerminaalMeeste II liigaTartu, EMÜ sph
19:00TÜ/Rock II102:60Audentese SG/Noortekoondis IIMeeste I liigaTartu, TÜ sph
19:15SK RIM/Scanweld69:64Keila KorvpallikoolMeeste II liigaTallinn, Õismäe sportmängude hall
19:45KK Viimsi111:44Narva SK EnergiaPU19-klassi EMVHaabneeme Kool
20:00Valga Kutseõppekeskus57:108SK Torma SportMeeste II liigaKuldre kool
20:30TLÜ/Kalev II55:96BaltecoMeeste I liigaTallinn, TLÜ sps
 N 16.10  
  Audentese SK BC Kalev/CramoTU19-klassi EMVTallinn, Audentese SK
17:00Keila KK58:75Kesklinna Korvpalliklubi IPU14-klassi karikasKeila Kooli võimla
17:30Audentese SG/Noortekoondis105:19Püssi/JõhviNaiste karikasTallinn, Audentese SK
18:30Keila KK69:119Salva/RockPU16-klassi karikasKeila Kooli võimla
19:00BC Kalev II67:54Ambla SpordiklubiMeeste I liigaTallinn, Kristiine PMM
19:30RSU/MERKS72:51LUNaiste meistriliigaRiia
20:15TTÜ Spordiklubi82:65BC Kala/PõlvaMeeste I liigaTallinn, TTÜ sph
 R 17.10  
  Rapla Stipend Spordiklubi VesseMeeste II liiga
  Orissaare Rock Haapsalu KorvpallikoolMeeste II liiga
16:00SK Vesse/Saaremaa SK100:50KK Tallinn/Tallinna SKPU16-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
16:30KK HITO/Jõhvi SK62:69United Loggers RaplaPU14-klassi karikasJõhvi Spordihall
17:00BC Tarvas/Rakvere SK84:48sPORTKUNDA/Kunda NordicPU18-klassi EMVRakvere Spordihall
17:30Rapla KK69:59KA Tallinna KalevPU19-klassi EMVRapla, Sadolin Spordihoone
17:30SK RIM114:28Audentese SK IIPU16-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
17:30Tallinna Ülikool86:52AmEst RaplaNaiste meistriliigaTallinn, TLÜ sps
18:001182 Tallinn85:48Audentese SG/NoortekoondisNaiste meistriliigaTallinn, Audentese SK
18:30sPORTKUNDA/Kunda Nordic45:84KK HITO/Jõhvi SKPU18-klassi EMVRakvere Spordihall
19:00KK HITO/Jõhvi80:54Virumaa PKMeeste II liigaJõhvi Spordihall
19:00TÜ/Rock III73:48Sõbra KinnisvaraMeeste II liigaTartu, TÜ sph
19:00BC Valga/Maks&Moorits61:65TÜ/RockAlexela Korvpalli MeistriliigaValga Spordihoone
19:30Tamsalu Los Toros91:86KK Räpina KotkadMeeste I liigaTamsalu Spordihoone
19:30Korvpalliklubi Viimsi77:72Saku KorvpalliklubiMeeste II liigaViimsi Kooli spordikompleks
20:00KK HITO/Jõhvi SK95:76BC Tarvas/Rakvere SKPU18-klassi EMVRakvere Spordihall
 L 18.10  
10:00BC Tarvas/Rakvere SK71:19Sillamäe KalevPU13-klassi EMVRakvere, Rahu hall
10:00Audentese SK I87:65United Loggers RaplaPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
11:00Valga KK/Kuldre Kool61:38Parksepa SK/VõruPU13-klassi EMVKuldre kool
11:00KK Paulus71:90Kesklinna KorvpalliklubiPU16-klassi EMVUulu Spordikeskus
11:00Salva/Rock II75:60KK HITO/Jõhvi SKPU16-klassi EMVTartu, TÜ sph
11:15KK Rae Koss/Rae Spordikool47:37sPORTKUNDA/Södra EestiPU13-klassi EMVRakvere, Rahu hall
11:30BC Kalev/Viasat Sport Baltic88:42Kohila SK/Märjamaa SKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
12:00SK RIM/KK Tallinn40:43KK PärnuPU13-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
12:00Tartu Kalev I72:40Tartu Kalev IITU16-klassi EMVTartu Korvpallikool
12:30Audentese SK I77:53Salva/Rock IPU19-klassi EMVTallinn, Audentese SK
12:30SK Vesse/Saaremaa SK42:57Haabersti SK IPU16-klassi EMVUulu Spordikeskus
12:30Salva/Rock II63:25Enteh/EolaPU16-klassi EMVTartu, TÜ sph
12:45KK Viimsi51:17sPORTKUNDA/Södra EestiPU13-klassi EMVRakvere, Rahu hall
13:00Sillamäe/Molycorp63:54Virumaa PKMeeste II liigaSillamäe spordihoone
13:00Parksepa SK/Võru35:92Salva/Rock IIPU13-klassi EMVKuldre kool
13:00KK Rae Koss/Rae Spordikool41:99Keila KKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
14:00Audentese SK II71:97Salva/Rock IIPU19-klassi EMVTallinn, Audentese SK
14:00KK Rae Koss/Rae Spordikool30:47Sillamäe KalevPU13-klassi EMVRakvere, Rahu hall
14:30Haabersti SK II26:119United Loggers RaplaPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
15:00Salva/Rock II89:55Valga KK/Kuldre KoolPU13-klassi EMVKuldre kool
15:30SK Vesse/Saaremaa SK34:98Kesklinna KorvpalliklubiPU16-klassi EMVUulu Spordikeskus
16:00SK Cesis121:29Läti U16 koondisNaiste meistriliigaCesis
16:00KK Viimsi61:24Sillamäe KalevPU13-klassi EMVRakvere, Rahu hall
16:00BC Kalev/Viasat Sport Baltic54:53Keila KKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
16:00Krasnõi Oktjabõr82:83BC Kalev/CramoVTB ÜhisliigaVolgograd
17:00TLÜ/Kalev54:68TYCO RaplaAlexela Korvpalli MeistriliigaTallinn, Kalevi Spordihall
17:00KK Paulus67:61Haabersti SK IPU16-klassi EMVUulu Spordikeskus
17:30Haabersti SK/SK Marcus53:22SK VIVAsportPU13-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM
17:30Audentese SK I92:52Kohila SK/Märjamaa SKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
18:00Riia TTT101:45Vega1/LiepajaNaiste meistriliigaRiia
19:00BC Kalev/Cramo58:31Saku KKPU13-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM
 P 19.10  
  KK Viimsi20:0Erkmaa KKPU18-klassi karikas
  Valga KK/Kuldre Kool0:20Audentese SK IPU19-klassi EMV
  BC Tarvas/Rakvere SK20:0KK PärnuPU14-klassi karikas
10:00BC Kalev/Cramo86:6SK VIVAsportPU13-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM
10:00SK RIM/KK Tallinn59:24Saku KKPU13-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
10:00KK Rae Koss/Rae Spordikool35:87United Loggers RaplaPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
10:00Viljandi SK58:47Enteh/EolaPU16-klassi EMVTartu, TÜ sph
11:00Valga KK/Kuldre Kool59:67Parksepa SK/VõruPU16-klassi EMVKuldre kool
11:00KK Paulus126:33KK Tallinn/Tallinna SKPU16-klassi EMVUulu Spordikeskus
11:20Haabersti SK/SK Marcus38:39KK PärnuPU13-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM
11:30Haabersti SK II14:80Keila KKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
11:30Salva/Rock I117:55KK HITO/Jõhvi SKPU16-klassi EMVTartu, TÜ sph
12:00Keila KK50:32Audentese SKPU13-klassi EMVKeila Kooli võimla
12:00SK Känguru34:55Parksepa SK/VõruNaiste Korvpalli LiigaVastse-Kuuste Kool
12:00Audentese SK72:39Tallinna KalevTU19-klassi EMVTallinn, Audentese SK
13:00Parksepa SK/Võru29:115Erkmaa KKPU16-klassi EMVKuldre kool
13:00SK RIM/KK Tallinn58:14SK VIVAsportPU13-klassi EMVTallinn, Õismäe sportmängude hall
13:00Haabersti SK/SK Marcus47:34Saku KKPU13-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM
13:00KK Rae Koss/Rae Spordikool43:74Kohila SK/Märjamaa SKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
13:00Salva/Rock I112:25Enteh/EolaPU16-klassi EMVTartu, TÜ sph
13:30Audentese SK14:64RaplamaaPU13-klassi EMVKeila Kooli võimla
14:20BC Kalev/Cramo79:24KK PärnuPU13-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM
14:30Audentese SK I101:75Keila KKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
14:30Viljandi SK53:85KK HITO/Jõhvi SKPU16-klassi EMVTartu, TÜ sph
15:00Raplamaa58:39Keila KKPU13-klassi EMVKeila Kooli võimla
15:00Erkmaa KK107:50Valga KK/Kuldre KoolPU16-klassi EMVKuldre kool
16:00BC Kalev/Viasat Sport Baltic43:70United Loggers RaplaPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
17:00KK Pärnu91:79Rakvere TarvasAlexela Korvpalli MeistriliigaPärnu Spordihall
17:30Haabersti SK II34:77Kohila SK/Märjamaa SKPU16-klassi EMVTallinn, Audentese SK
18:00BC Kalev/Cramo49:112Keila KKPU19-klassi EMVTallinn, Kristiine PMM