UUDISEDALEXELA KML
MEHED
NAISED G4S Noorteliiga KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. november, TÄNA!
Roland Hurt, 80

24. november, HOMME!
Anton Bazõlev, 29
Martti Luik, 26
Sirje Metsküll Kangro, 65
Peeter Peljo, 40
Kadri-Ann Lass, 18







Uus 2014/2015 korvpallihooaeg on alanud, koos sellega algas ka meeskondade eelregistreerimine meeste amatöörliiga võistlustele, mis kestab kuni 5.juulini 2014.


Meeste 1. liiga võistlussüsteem jääb põhimõtteliselt samaks, liigas osaleb tänavu 14 meeskonda.

Oma osalusest osaleda on kinnitanud eelmise hooaja meeskonnad: Kohila/Elion/Webware,  Audentese SG/Noortekoondis, Ambla Spordiklubi, Tartu Kalev/Estiko, Puukeskus, KK Räpina Kotkad, TLÜ/Kalev, BC Hundid, TTÜ Spordiklubi, Tamsalu Los Toros, Võrumaa Korvpalliklubi, Balteco;   vabale kohale lisandus TÜ/Rock ja 2.liigast BC Kala/Põlva.
Loobusid  KK HITO, SK RIM/Scanweld ja Tori Timber (FAMERON),

Meeste 2. liigas kehtib ka tänavu regionaalne printsiip, esmalt mängitakse põhiturniir, edasi play-offid (1-12), kuhu pääsevad regioonide 3 paremat meeskonda.

Tänaseks on meekonnad jaotunud nii:

Põhja regiooni (10) on registreerunud - SK RIM/Scanweld, BC Kalev II, Korvpalliklubi Viimsi, KK Rae Koss/Hansaviimistlus, Haabersti Spordiklubi, Saku Korvpalliklubi, Keila Korvpallikool, Saue,  Postimees/Soov.ee;   uue klubina lisandus EI Emotsioon (Kose)
Loobus - Audentese SG

Ida regioon (7) - KK HITO/Jõhvi, BC Tarvas/Rakvere SK, Sillamäe/Molycorp, Iisaku Korvpalliklubi, Narva; lisandusid uute klubidena Toila ja Virumaa Palliklubi

Lõuna regioon (6) – Tartu Ülikool II, EMÜ Spordiklubi, BC Valga, Tartu Terminaal,  uue klubina lisandus Spordiklubi Torma Sport, Sõbra Kinnisvara (Erkmaa KK)
Loobus - AP Mets

Lääne regioon (6) - Rapla Korvpallikool II, Haapsalu Korvpallikool, Viking Window, Orissaare ROCK, lisandus taas Spordiklubi Vesse ja Korvpalliklubi Paulus


Meeste I liiga võistlusjuhend

Meeste II liiga võistlusjuhend






KALENDER
ETKNRLP
17181920212223
24252627282930
01020304050607
08091011121314
TABEL TULEMUSED

L22.11
Aud/NK 62:100 Pärnu
L22.11
Rapla 64:87 Rock
L22.11
Aud/NK 62:100 Pärnu
R21.11
Tarvas 80:76 TTÜ
T18.11
Aud/NK 62:96 TTÜ
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
est_lat_liiga_naised_175.jpg.title