ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Mängude kalender
R 21.01 Rae Koss/Hansaviimistlus
19:00
Jüri Spordihoone
Tartu Ülikool/Eviko
R 21.01 Rakvere Tarvas
19:00
Rakvere Spordihall
AVIS UTILITAS RAPLA
R 21.01 TERE Kadrina Karud
19:15
Kadrina Spordikeskus
Eesti Maaülikool/Skarcon
R 21.01 Tartu Kalev/Estiko
19:30
Turu tn spordihoone
G4S Noorteliiga
R 21.01 TalTech BS/Altius
20:15
Play Arena
Luunja korvpallinaiskond
Mängude tulemused
N 20.01 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
98:74
SK Nord Aid/Cramo
N 20.01 Tartu Ülikool Terminal Oil
81:92
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
N 20.01 Korvpallinaiskond OSK/VESIIR
63:60
PÄRNU SPORDIKOOL
N 20.01 BK Ventspils
100:70
KK Viimsi/Sportland
K 19.01 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
83:82
Paide Viking Window
Viimane video
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine