UUDISEDALEXELA KML MEHED NAISED
G4S Noorteliiga
KOONDISED U20 EM KALENDER Sportland 3x3 KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

19. aprill, TÄNA!
Katrin Kallit, 47
Sven Keert, 30
Veljo Vahejõe, 26

20. aprill, HOMME!
Lehar Kumari, 37
Vello Tammaru, 59
Alar Varrak, 32
A-vanusegrupis algavad veerandfinaalid

14.04.2014 16:01

Kui järgmisel aastal kannavad vanusegrupid nimetusi U19, U18, U16 jne., siis see aasta mängivad kõige vanemad noormängijad A-vanuserühmas ning selle sarja võistkonnad on nüüd jõudnud turniiriga play-offni.

Noormeeste A-vanusegrupis suutis oma põhiturniiri edu hoida Pärnu võistkond FINNLOG ning teisel kohal nende järel ka pärast vahegruppi on Salva/Rock I. Mõlemad võistkonnad on taganud otse koha poolfinaalidesse, mis mängitakse Pärnu Spordihallis 10.mail, G4S Noorteliigade finaalturniiri raames. Hetke kaks paremat ootavad oma vastaseid kahe võiduni mängitavatest veerandfinaalidest. Veerandfinaalides lähevad omavahel kokku vahegruppides 4. koha saavutanud Salva/Rock II võistkond ning A-vanuseklassis hooaega esiliigast alustanud, kuid nüüd eliiti pürginud KA Tallinna Kalevi I võistkond. Teises veerandfinaalis kohtuvad vahegruppide järel kolmandat kohta hoidev BC Tarvas/Rakvere SK võistkond ning nende vastaseks samuti see hooaeg esiliigast, eliiti tõusnud Audentese SK I võistkond. Esimesed mängud final-fouri koha peale peetakse juba sel nädalal.

Lisaks esimesele kuuele, mängitakse välja ka 7.-12. kohad. Ka need mängitakse kahvelsüsteemis, kus pärast vahegruppe otse poolfinaalidesse said T.Soku KK ning Parksepa SK/Võru võistkonnad. Nende vastased tulevad sellistest veerandfinaalpaaridest nagu KK HITO vs Salva/Rock IV ning TYCO Rapla vs Virumaa PK. Nendes 1/4 finaalides mängitakse edasi pääsemiseks 1 mäng, ülemise võistkonna kodus. Seitsmenda kuni kümnenda koha final-four turniir toimub samuti 10.-11. mai ning põhiturniiri paremuse järgi sai nende kohamängude korraldamise õiguse T.Soku KK.

Neidude A-vanuseklassi seitsmest võistkonnast pääsevad play-offidesse 6 võistkonda, kellest kaks paremat lähevad ka otse finaalturniiri poolfinaalidesse. Nendeks kaheks võistkonnaks on Audentese SK võistkond, kes läheb kohamängudele vastu see hooaeg veel ühtegi mängu kaotamata ning Rapla KK/Junkers, kes napilt edestas vahegruppide kolmanda koha omanikku BC Kalev STARi. Neljandal kohal vahegruppide järel on Tartu Kalevi võistkond, kes eelnevalt mainitud BC Kalev STARi võistkonnaga saavad oma veerandfinaali vastased alumisest vahegrupist. Alumise vahegrupi võitis BC Vars, kes Tartu Kalevi võistkonnaga poolfinaali koha eest mängima hakkab. Teises veerandfinaalis lähevad omavahel kokku kaks pealinna võistkonda ehk BC Kalev STAR vs Tallinna Kalev.

Finaalturniirini Pärnus on jäänud vähem, kui üks kuu, mille jooksul mängitakse üle Eesti suur hulk põnevaid veerandfinaale. Täpsemad ajakavad saab Eesti korpalliliidu, G4S Noorteliigade kodulehelt ning muud põnevat noorteliigade tegemistest saate facebookist - www.facebook.com/noorteliiga .» Loe artiklit » Kommentaarid (0)

Korvpallipäevadel osales üle 600 lapse!

Eesti Korvpalliliit jätkab aktiivselt kandepinna laiendamisega. Käima on lükatud Korvpallipäe...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

 
Kõik neli Eesti klubi kindlustasid koha Euroopa liiga 1. divisjonis

Novembris oma esimest Euroopa noorte liiga (EYBL) hooaega alustanud neli U14 vanuseklassi Eesti klub...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

UudisedTABEL TULEMUSED

R18.04
Tarvas 76:54 Pärnu
R18.04
Valga 54:86 Rock
K16.04
Rock 82:57 Valga
T15.04
Pärnu 72:86 Tarvas
T15.04
Kalev/Cr 83:68 Rapla
utilitas.png.title
alexela_kml_175.jpg.title
Nordea_BL_logo_color_vertical.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
BB59_175px.jpg.title