UUDISEDALEXELA KML MEHED NAISED
G4S Noorteliiga
KOONDISED KALENDER KORVPALLILIIT VARIA

SÜNNIPÄEVALISED

23. oktoober, TÄNA!
Kristjan Kangur, 32
Milvi Tiik, 79

24. oktoober, HOMME!
Kristel Plangi, 29
Heiki Riives, 33
Vaiko Riives, 33
Andri Sinivee, 26Viimsi Sügisturniiri kümnenda juubeli esikoha karikas rändas Moskvasse

22.10.2014 09:58

Kolm päeva Viimsis, Viimsi Kooli ja Haabneeme Kooli spordihoones väldanud rahvusvaheline noorte korvpalliturniir “Viimsi Sügisturniir” kulmineerus pühapäeval kohamängudega. Turniirile pani punkti finaalmäng, kus kohtusid viimasel kolmel aastal turniiri finaalis mänginud Moskva BS Trinta Korvpallikool ning 2010 aasta võidukarika omanik BC Tarvas/Rakvere SK. Viimsisse jäi turniiri neljas koht.

Kui möödunud aasta finaal oli viimase hetkeni kulgenud punt-punkti heitluses, siis sel korral kasvatasid moskvalased pidevalt eduseisu igal veerandil. Lõppskoor 76:57. Nii viidi Viimsi Sügisturniiri võidukarikas peale aastast vaheaega taas Moskvasse.
Kolmanda koha mängus, võõrustajate, KK Viimsi ning lätlaste Jūrmala/Ķeizarmežs korvpallikooli vahel, haarasid lõunanaabrid kohe initsiatiivi ning hoolimata treener Valdo Lipsu ja Viimsi poiste püüdlustes ning omapoolsest vahespurdist, edu enam käest ei andnud. Lõpuvileks näitas tabloo 45:62.
"Hoolimata viimase mängu nõrgast algusest võib meie turniiriga kindlasti rahule jääda. Võtsime kaks head võitu ning saime veel kolm võitlusliku mängu. Kuigi numbriliselt see ehk ei kajastu, olid meil ka viimases kohtumises omad võimalused,“ sõnas meeskonna peatreener Valdo Lips.

Kolmas turniiril osalenud Eesti meeskond, treener Johan Kärp`i juhendatav KK Paulus alistas kohamängus idanaabrid St.Peterburgi Vasileovstrovskaja Spordikooli tulemusega 43:38.

Sügisturniiri esimesest ümmargusest juubeliturniirist võttis osa kaheksa meeskonda: 4 Venemaalt, 3 Eestist ja 1 Lätist. Kolmel päeval peeti 20 haaravat pallilahingut.
Viimsit külastas üle 100 väliskülalise Moskvast, St.Peterburist, Riiast.

“Esimene ümmargune juubel on seljataga. Hoolimata ülitihedast kalendrist osales turniiril kaheksa heal tasemel meeskonda, kes said heal tasemel mängud. Kõik külalised jäid nii sportliku poole, kui ka muude platsiväliste tingimustega väga rahule, sh korraldasime meeskondadele ka linnaekskursioonid,” tähendas Sügisturniiri peakorraldaja Tanel Einaste, “Tahan tänada kõiki treenereid ja mängijad, lapsevanemaid, kolleege, toetajaid ja koostööpartnereid, kes kümnenda „korvpallipeo“ toimumise võimalikuks tegid. ”» Loe artiklit » Kommentaarid (0)

Reedel startis Viimsi Sügisturniiri juubeliturniir


Reedest pühapäevani kümnendat korda Viimsis toimuval, rahvusvahelises konkurenstis toimu...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

 
Sportland 3x3 Korvpallisarja Tallinna etapil osales 31 võistkonda

Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis toimus täna Sportland 3x3 korvpallisar...

» Loe artiklit

» Kommentaarid (0)

UudisedTABEL TULEMUSED

T21.10
Rock 90:63 Pärnu
T21.10
Rock 90:63 Pärnu
P19.10
Pärnu 91:79 Tarvas
L18.10
TLÜ/Kal 54:68 Rapla
R17.10
Valga 61:65 Rock
alexela_kml_175.jpg.title
g4s_noored_175.jpg.title
naiste_est_lat_liiga.jpg.title