ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga pressiürituse mõtteterad: vahest võidad, vahest kaotad, aga elu on ilus

Treenerile väärikas töötasu! Anna toetusele allkiri juba täna www.treeneritasu.ee

Pärnu Sadam sai Meistrite liiga kvalifikatsioonis viimaste sekundite kaotuse

Taotle toetust Ilmar Kullami fondist

Keila KK otsustas katseaja järel meeskonda jätta Euroopas debüüti tegeva ameeriklase

Üle 200 otseülekande sellel korvpallihooajal Delfis ja Inspiras

Korvpalliturniiri "Tallinna Karikas" võitsid Salon Vilpas ja TalTechi naiskond

Pärnu Sadam tõi korvi alla korraliku CV-ga ukrainlase Sergiy Pavlovi

Viimsi treeneritetiimiga liitus ukrainlane Dmytro Kolomyichenko

Saimon Sutt hakkab uuel hooajal mängima Islandi kõrgliigas

Rapla korvpallimeeskond lõpetas komplekteerimise Ukraina keskmängija palkamisega

Eesti 3x3 naiste koondis saavutas Euroopa meistrivõistlustel suurepärase 8. koha

Mängude kalender
E 26.09 TALTECH BS/FENSTER/TSK
19:30
Kristiine spordimaja
Haapsalu
T 27.09 BC Kalev/Cramo
17:00
Jonava, LTU
KK Cedevita Junior
T 27.09 KK Viimsi III
19:30
Forus spk Viimsi ...
SK Tünamo
K 28.09 G4S Noorteliiga
18:45
Tallinn, Audentes...
Tamsalu Los Toros/TalTech
K 28.09 Keila Korvpallikool
19:40
Keila Kooli Pargi...
KK HITO/BC KARJAMAA
Mängude tulemused
P 25.09 BC Tarvas
126:84
Reinar Halliku Korvpallikool
K 21.09 Gmunden Swans
82:80
Pärnu Sadam
P 18.09 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska
16:136
Viljandi SK/KK QUERCUS
P 18.09 Parksepa SK/Võru
39:37
Tartu Valla SK/Nõo
P 18.09 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U13
70:36
TSA Kalev
Viimane video
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. september
Karmo Allikas (41)
Silver Kallas (45)
Jegor Mitrofanski (36)
Martin Müürsepp (48)
Eleriin Vaino (23)
Homme, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers